Agroline » Aukcia predajov zariadení » Aukcia predajov zariadení pre poľnohospodárske stroje » Aukcia predajov čelných nakladačov » Aukcia predajov čelných nakladačov Ålö » Čelný nakladač Ålö 55, 2010, Salo »

Predám čelný nakladač Ålö 55, 2010, Salo prostredníctvom aukcie

Ålö 55, 2010, Salo
848,60 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Čelný nakladač Ålö 55, 2010, Salo - Agroline
Čelný nakladač Ålö 55, 2010, Salo | Obraz 1 - Agroline
Čelný nakladač Ålö 55, 2010, Salo | Obraz 2 - Agroline
Čelný nakladač Ålö 55, 2010, Salo | Obraz 3 - Agroline
Čelný nakladač Ålö 55, 2010, Salo | Obraz 4 - Agroline
Čelný nakladač Ålö 55, 2010, Salo | Obraz 5 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/5
Začiatočná ponuka:
848,60 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Ålö
Model: 55, 2010, Salo
Rok výroby: 2010
Lokalizácia: Fínsko Salo
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-26 11:08
Dátum zakončenia: 2026-09-02 19:40
Dátum umiestnenia: dnes
Agroline ID: BK52197
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Čelný nakladač Ålö 55, 2010, Salo

Front loader without brackets.-hydraulic locking-additional hydraulics 1x-Euro hitchUsed daily on a cattle farm.
Play in the pins and adapter plate.Seal kits in the lifting cylinders renewed.
registrationStatus: 3
soldForFixing: 2
inspectionStatus: 3
vehicleInsurance: 3
isOperationalHoursUnknown
ceMarkingStatus
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
800 €
Mobilná čerpacia stanica
2011
Objem 430 l 0 kabína
Fínsko, Hamina
Kenttäsepät Oy
Obráťte sa na predajcu
dražba 996,02 € Bez DPH
Dieselový vysokozdvižný vozík
2008
13 500 m/h
Nosnosť 3 500 kg Palivo diesel Výška zdvihu 4,86 m Dĺžka vidiel 1,2 m
Fínsko, Jyväskylä
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
dražba 19 920,31 € Bez DPH
Kolesový nakladač
2009
14 751 m/h
Fínsko, Lahti
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
čelné nakladače Ålö rok výroby: od 2007 do 2013
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
59 900 €
Kolesové rýpadlo
2010
12 000 m/h
Výkon 122 kW (166 HP)
Fínsko, Turku
Suvanto Trucks Oy
Obráťte sa na predajcu
24 900 €
Nákladné auto s káblovým systémom
2010
810 000 km
Euro 5
Výkon 420 HP (309 kW) Nosnosť 15 250 kg Pohon 6x2 Podvozok pružiny/pružiny
Fínsko, Turku
Suvanto Trucks Oy
Obráťte sa na predajcu
dražba 318,73 € Bez DPH
Samozberací voz
2009
2 342 m/h
Fínsko, Kokkola
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
dražba 481 €
Príves za traktor
2011
Počet náprav 1
Fínsko, Kaarina
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
18 900 €
Valník
2010
420 000 km
Euro 5
Výkon 250 HP (184 kW) Pohon 4x2 Podvozok pružiny/pneumatický
Fínsko, Turku
Suvanto Trucks Oy
Obráťte sa na predajcu
19 900 €
Skriňové auto
2011
488 000 km
Výkon 280 HP (206 kW) Pohon 4x2 Podvozok pružiny/pneumatický
Fínsko, Turku
Suvanto Trucks Oy
Obráťte sa na predajcu
39 500 €
Kolesové rýpadlo
2010
19 532 m/h
Výkon 90 kW (122 HP) Palivo diesel
Fínsko, Lemu
Kenttäsepät Oy
Obráťte sa na predajcu
12 700 € Bez DPH
Smetiarske auto
2010
369 000 km
Výkon 330 HP (243 kW) Palivo diesel Podvozok pneumatický/pneumatický
Fínsko, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Kauppilan Autohajottamo Oy
Obráťte sa na predajcu
19 800 €
Ťahač
2011
943 000 km
Euro 5
Výkon 420 HP (309 kW) Pohon 4x2 Podvozok pružiny/pneumatický
Fínsko, Turku
Suvanto Trucks Oy
Obráťte sa na predajcu
ťahač IVECO 440S42
1
Cena na požiadanie
Ťahač
2011
725 000 km
Euro 5
Výkon 450 HP (331 kW) Palivo diesel Pohon 4x2 Podvozok pružiny/pneumatický Typ pohonu Pohon zadných kolies
Fínsko, Salo
TL-Tech&Trading
Obráťte sa na predajcu
15 500 € Bez DPH
Odťahové vozidlo
2010
395 000 km
Pohon 4x2
Fínsko, Lieto
MAATORI
Obráťte sa na predajcu
20 000 € Bez DPH
Nosič kontajnerov
2010
1 890 000 km
Euro 5
Výkon 540 HP (397 kW) Pohon 8x4 Podvozok pneumatický/pneumatický
Fínsko, Oulu
MAATORI
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 063,75 € Bez DPH
Dieselový vysokozdvižný vozík
2008
3 400 m/h
Nosnosť 5 000 kg Palivo diesel Výška zdvihu 4,5 m
Fínsko, Lempäälä
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
59 700 €
Nákladné auto s káblovým systémom
2009
487 000 km
Euro 5
Výkon 400 HP (294 kW) Pohon 8x4
Fínsko, Turku
Suvanto Trucks Oy
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Skriňové auto
2010
1 439 999 km
Výkon 460 HP (338 kW) Palivo diesel Nosnosť 13 400 kg Objem 46,08 m³ Podvozok pneumatický/pneumatický
Fínsko, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Kauppilan Autohajottamo Oy
Obráťte sa na predajcu