Agroline » Aukcia predajov záhradnej techniky » Aukcia predajov dvojkolesových malotraktorov » Aukcia predajov dvojkolesových malotraktorov ABC » Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 »

Predám dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 prostredníctvom aukcie

ABC Campagnola Falcon 490
267,60 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 1 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 2 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 3 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 4 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 5 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 6 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 7 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 8 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 9 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 10 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 11 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 12 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 13 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 14 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 15 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 16 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 17 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 18 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 19 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 20 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 21 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 22 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 23 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 24 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 25 - Agroline
Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490 | Obraz 26 - Agroline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/26
Začiatočná ponuka:
267,60 €
2 000 DKK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: ABC
Model: Campagnola Falcon 490
Rok výroby: 2001
Vlastná hmotnosť: 100 kg
Lokalizácia: Dánsko Sjælland
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-05 10:54
Dátum zakončenia: 2026-09-11 08:09
Dátum umiestnenia: viac ako 1 mesiac
Agroline ID: LR50597
Opis
Celkový rozmer: 3,15 m × 0,75 m × 1,56 m
Motor
Palivo: benzín
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Dvojkolesový malotraktor ABC Campagnola Falcon 490

Anglický
Year: 2001
Hours approx: Unknown
Propellant: Petrol
CE marked: Yes
Transport dim. (L x W x H) m: 3,15 x 0,75 x 1,56
Weight kg approx: 100
Weight is estimated and non-binding: Yes
Is visually reviewed, but not fully tested in all functions: Yes
Has stickers with Seller's name: Is edited away on the photo
Might be in operation until delivery: Yes
Visual condition (1-5) 5=best: 3
Technical condition (1-5) 5=best: 3
Categories: Garden & Grounds Care

,
 

Hedge mowers


With 3 branch shears - with a reach of 3m and 1.6m.
Compressor starts and runs and the shears cut and are ready for use.


See more photos and information - as well as other auctions at ukázať kontakty ABC Campagnola Falcon 490 - med 3 grensakse / with 3 branch scissors - (3m / 1,6m)
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 200,70 € 1 500 DKK
Dvojkolesový malotraktor
2015
Palivo benzín
Dánsko, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 274,20 € 2 050 DKK
Dvojkolesový malotraktor
Palivo benzín
Dánsko, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
nový kosačka na trávu Solo 4716 P-A Easy Pro
1
269 € Vrátane DPH
Kosačka na trávu
Stav nový
Nemecko, Ampfing
Thomas Gruber KG
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
2 000 € Bez DPH
Dvojkolesový malotraktor
2005
50 m/h
Výkon 9 HP (6.62 kW) Palivo benzín Pracovná rýchlosť 6 km/h
Rakúsko, Siget in der Wart - Oberwart
IMPEX Nutzfahrzeuge GmbH.
Obráťte sa na predajcu
11 888 € Vrátane DPH
Dvojkolesový malotraktor
2005
Rakúsko, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový kosačka na trávu Solo 4216 P-A Easy Pro
1
199 € Vrátane DPH
Kosačka na trávu
Stav nový
Výkon 2.58 HP (1.9 kW) Šírka záberu 410 mm
Nemecko, Ampfing
Thomas Gruber KG
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Dvojkolesový malotraktor
Nemecko, Oyten
Fritz Brandt Landmaschinen
Obráťte sa na predajcu
nový dvojkolesový malotraktor GMR
1
Cena na požiadanie
Dvojkolesový malotraktor
Stav nový
Výkon 18 HP (13.23 kW)
Peru, San Martin
GMR Máquinas
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Dvojkolesový malotraktor
Taliansko, Forlì
BRIGHI DANTE - MACCHINE AGRICOLE
Obráťte sa na predajcu
5 900 €
Dvojkolesový malotraktor
2021
Stav nový
Belgicko, Ravels
WIMO MACHINERY
Obráťte sa na predajcu
6 500 € Bez DPH
Dvojkolesový malotraktor
1965
Nórsko, Nordland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
nový kosačka na trávu Solo 5216 SP-A Easy Pro
1
398 € Vrátane DPH
Kosačka na trávu
Stav nový
Výkon 3.54 HP (2.6 kW) Šírka záberu 510 mm
Nemecko, Ampfing
Thomas Gruber KG
Obráťte sa na predajcu
nový dvojkolesový malotraktor Faretty BSG 800
1
988,70 € 3 625 000 COP
Dvojkolesový malotraktor
Stav nový
Palivo benzín
Kolumbia, Manizales
ATR AGROMAQUINAS 
Obráťte sa na predajcu
3 300 € Bez DPH
Dvojkolesový malotraktor
1900
Výkon 8 HP (5.88 kW)
Nórsko, Nordland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Dvojkolesový malotraktor
Holandsko, Nieuwerkerk aan den IJssel
Duijndam Machines
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Dvojkolesový malotraktor
2020
Výkon 12.24 HP (9 kW)
Rakúsko, Haid
GERL Baumaschinen Handel GmbH
Obráťte sa na predajcu
9 000 € Bez DPH
Dvojkolesový malotraktor
Nemecko, Schladen
Agravis Technik Raiffeisen GmbH
Obráťte sa na predajcu
dvojkolesový malotraktor AGROGER
1
Cena na požiadanie
Dvojkolesový malotraktor
Výkon 7 HP (5.15 kW) Palivo diesel
Kolumbia, Bogota
Agrovert SAS
Obráťte sa na predajcu
2 000 € Bez DPH
Dvojkolesový malotraktor
2008
Výkon 9 HP (6.62 kW)
Rakúsko, Hellmonsödt
DGL HANDEL & TRANSPORT
Obráťte sa na predajcu