Agroline » Aukcia predajov prípravy zásob sena » Aukcia predajov hrabačky » Aukcia predajov hrabačky Kuhn » Hrabačka Kuhn GA7822 »

Predám hrabačky Kuhn GA7822 prostredníctvom aukcie

Kuhn GA7822
72,15 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Hrabačka Kuhn GA7822 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 1 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 2 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 3 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 4 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 5 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 6 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 7 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 8 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 9 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 10 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 11 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 12 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 13 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 14 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 15 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 16 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 17 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 18 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 19 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 20 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 21 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 22 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 23 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 24 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 25 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 26 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 27 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 28 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 29 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 30 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 31 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 32 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 33 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 34 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 35 - Agroline
Hrabačka Kuhn GA7822 | Obraz 36 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/36
Začiatočná ponuka:
72,15 €
800 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Kuhn
Model: GA7822
Druh: hrabačka
Rok výroby: 2008
Celková hmotnosť auta: 1 860 kg
Lokalizácia: Švédsko Nol
Identifikačné číslo predajcu: 272900
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-08 08:54
Dátum umiestnenia: 28. 8. 2026
Opis
Rýchlosť otáčania PTO: 540 ot/min
Celkový rozmer: 9 m × 3,8 m × 2 m
Prepravné rozmery: šírka - 7,3 m
Nápravy
Počet náprav: 2
Dodatočná kompletácia
PTO
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Hrabačka Kuhn GA7822

Fabrikat: Kuhn
Modell: GA7822
Typ: Bogserad 2-rotors strängläggare
Rotordiameter: 2900 mm
PTO: 540
Baujahr: 2008
Strängläggare
Mått & vikt
Medföljande redskap eller tillbehör
Armar till bakre rotorn ingår
Övriga upplysningar
Säljarens kommentarer
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
hrabačka Kuhn ga 7302 dl
1
8 925 € Vrátane DPH
Hrabačka
2008
Šírka záberu 7 m
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
6 750 € Bez DPH
Hrabačka
2008
Šírka záberu 7,4 m
Holandsko, Heukelum
Uittenbogerd Heukelum BV
Obráťte sa na predajcu
10 591 € Vrátane DPH
Hrabačka
2008
Šírka záberu 6 m
Nemecko, De-88367 Hohentengen
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
hrabačky Kuhn rok výroby: od 2005 do 2011
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
6 950 €
Hrabačka
2007
Šírka záberu 6 m
Litva, Mažeikiai
UAB “Kunista”
Obráťte sa na predajcu
11 310 € Vrátane DPH
Hrabačka
2007
Šírka záberu 8 m
Nemecko, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
hrabačka Kuhn GA7331
1
6 881 € Vrátane DPH
Hrabačka
2009
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
11 900 € Bez DPH
Hrabačka
2009
Nemecko, Calbe
Agravis Technik Center GmbH
Obráťte sa na predajcu
11 700 €
Hrabačka
2009
Šírka záberu 15 m Počet rotorov 4
Nemecko, Bockel - Gyhum
Fricke Landmaschinen GmbH
Obráťte sa na predajcu
14 875 € Vrátane DPH
Hrabačka
2007
Šírka záberu 15 m
Nemecko, De-88367 Hohentengen
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
13 000 € Bez DPH
Hrabačka
2009
Šírka záberu 8,5 m
Holandsko, Boekel
Slecoma Boekel BV
Obráťte sa na predajcu
9 950 € Bez DPH
Hrabačka
2009
Šírka záberu 8,5 m
Holandsko, Heukelum
Uittenbogerd Heukelum BV
Obráťte sa na predajcu
6 500 € Bez DPH
Hrabačka
2006
Šírka záberu 7,8 m Počet rotorov 2
Belgicko, Jalhay Belgique
Obráťte sa na predajcu
18 851 € Vrátane DPH
Hrabačka
2010
Rakúsko, At-8723 Kobenz Bei Knittelfeld
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
21 301 € Vrátane DPH
Hrabačka
2010
Rakúsko, At-8723 Kobenz Bei Knittelfeld
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
7 735 € Vrátane DPH
Hrabačka
2010
Francúzsko, Fr-55100 Verdun
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
8 092 € Vrátane DPH
Hrabačka
2006
Šírka záberu 6 m
Nemecko, De-88367 Hohentengen
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
7 735 € Vrátane DPH
Hrabačka
2006
Šírka záberu 7 m
Francúzsko, Fr-55100 Verdun
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
11 500 € Bez DPH
Hrabačka
2010
Šírka záberu 8 m
Holandsko, Broekland
BRUGGEMAN MECHANISATIE B.V.
Obráťte sa na predajcu
6 049 € Vrátane DPH
Hrabačka
2006
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
12 900 € Vrátane DPH
Hrabačka
2011
Šírka záberu 8 m
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu