Agroline » Aukcia predajov techniky pre živočíšnu výrobu » Aukcia predajov vybavení pre hospodárske zvieratá » Aukcia predajov hydinárskych zariadení » Nové hydinárske zariadenie Leaptools LT0306CRC Tent Wire Mesh Chicken Run Coop »

Predám hydinárske zariadenia Leaptools LT0306CRC Tent Wire Mesh Chicken Run Coop prostredníctvom aukcie

Leaptools LT0306CRC Tent Wire Mesh Chicken Run Coop
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Nové hydinárske zariadenie Leaptools LT0306CRC Tent Wire Mesh Chicken Run Coop - Agroline
1/1
Požiadať o dodatočné fotografie
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Rok výroby: 2026
Lokalizácia: Španielsko Zaragoza
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-10-15 09:30
Dátum zakončenia: 2026-10-16 19:00
Do začiatku zostalo: 44 dní 03:41
Dátum umiestnenia: včera
Agroline ID: BN52147
Stav
Stav: nový
Dodatočné informácie
VIN: LT2026130079
V sklade 1

Dodatočné informácie — Nové hydinárske zariadenie Leaptools LT0306CRC Tent Wire Mesh Chicken Run Coop

Unused 2026 Leaptools LT0306CRC 10' x 19' Tent Wire Mesh Chicken Run Coop - LT2026130079
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
nové minirýpadlo ZL ZL12
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Delano S360
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
nový hladička betónu Captok CK90B
1
dražba Dražba
Hladička betónu
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nové minirýpadlo ZL ZL12
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nové minirýpadlo ZL ZL12
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nové minirýpadlo ZL ZL12
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nové minirýpadlo ZL ZL12
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nové minirýpadlo ZL ZL12
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Delano T360
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Delano T360
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový šmykom riadený nakladač Delano T360
1
dražba Dražba
Šmykom riadený nakladač
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
minirýpadlo LiuGong 9027FZTS
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nové minirýpadlo Captok CK13CD
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nové minirýpadlo Captok CK13CD
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nové minirýpadlo Captok CK13CD
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nové minirýpadlo Captok CK15D
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nové minirýpadlo Captok CK13CD
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nové minirýpadlo Captok CK13D
1
dražba Dražba
Minirýpadlo
2026
Stav nový
Palivo diesel
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu