Agroline » Aukcia predajov techniky pre živočíšnu výrobu » Aukcia predajov vybavení pre hospodárske zvieratá » Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units) »

Predám iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units) prostredníctvom aukcie

Animal cages (35 units)
4 800 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units) - Agroline
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units) | Obraz 1 - Agroline
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units) | Obraz 2 - Agroline
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units) | Obraz 3 - Agroline
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units) | Obraz 4 - Agroline
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units) | Obraz 5 - Agroline
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units) | Obraz 6 - Agroline
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units) | Obraz 7 - Agroline
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units) | Obraz 8 - Agroline
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units) | Obraz 9 - Agroline
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units) | Obraz 10 - Agroline
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units) | Obraz 11 - Agroline
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units) | Obraz 12 - Agroline
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units) | Obraz 13 - Agroline
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units) | Obraz 14 - Agroline
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units) | Obraz 15 - Agroline
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units) | Obraz 16 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/16
Začiatočná ponuka:
4 800 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Druh: iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
Lokalizácia: Litva Vilnius7482 km do "United States/Columbus"
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-31
Dátum zakončenia: 2026-09-17 11:42
Dátum umiestnenia: 11. 8. 2026
Agroline ID: QP50945
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Animal cages (35 units)

Anglický
Auction item.
Small animal cages.
Suitable for rabbits, chickens, etc.
Easily disassembled.
35 units for sale.
The last photos are for example, the units being submitted are not currently in use.
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 2 150 € Bez DPH
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
2013
Litva, Anykščiai
Auction Baltic UAB
Obráťte sa na predajcu
105 € Bez DPH
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
2026
Litva, Mažeikiai
UAB “Kunista”
Obráťte sa na predajcu
5 160 € Vrátane DPH
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
2026
Stav nový
Slovinsko, Šentjernej
Eurocom Jurij Vide s.p.
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
3 800 € Bez DPH
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
1900
Nórsko, Sogn Og Fjordane
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
1 800 € Bez DPH
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
2000
Nórsko, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
950 € Bez DPH
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
2013
Holandsko, Broekland
BRUGGEMAN MECHANISATIE B.V.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
Kolumbia, Santander
Soluciones Dinámicas Integrales
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
2015
Nórsko, Trøndelag
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
Stav nový
Rumunsko
PROD-COM SICASAU SRL
Obráťte sa na predajcu
8 312 € Vrátane DPH
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
Nemecko, 26655 Westerstede
Heinrich Schröder Landmaschinen KG
Obráťte sa na predajcu
iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Lammeren voerplaats met overkapping iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Lammeren voerplaats met overkapping iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Lammeren voerplaats met overkapping
3
Cena na požiadanie
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
2022
Holandsko, Goudriaan
Aantjes Goudriaan Machinery
Obráťte sa na predajcu
1 800 € Bez DPH
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
1900
Nórsko, Sogn Og Fjordane
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Picapasto Penagos Pp7 2 Cuchillas Con Base Para Motor iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Picapasto Penagos Pp7 2 Cuchillas Con Base Para Motor iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Picapasto Penagos Pp7 2 Cuchillas Con Base Para Motor
3
747,90 € 2 750 000 COP
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
Kolumbia, Manizales
ATR AGROMAQUINAS 
Obráťte sa na predajcu
iné vybavenie pre hospodárske zvieratá CEPO PARA GANADO iné vybavenie pre hospodárske zvieratá CEPO PARA GANADO iné vybavenie pre hospodárske zvieratá CEPO PARA GANADO
3
3 025 € Vrátane DPH
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
2026
Stav nový
Nosnosť 150 kg
Španielsko, Madrid
Fercasa SL
Obráťte sa na predajcu
iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Lister E2008 Tauchheizkörper iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Lister E2008 Tauchheizkörper iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Lister E2008 Tauchheizkörper
3
Cena na požiadanie
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
Nemecko, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
iné vybavenie pre hospodárske zvieratá ADE HALLEY Ik 2183
1
Cena na požiadanie
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
Nemecko, Weeze
Thünnesen GmbH Bäckereimaschinen
Obráťte sa na predajcu
iné vybavenie pre hospodárske zvieratá Penagos MC 2
1
939,70 € 3 455 000 COP
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
Kolumbia, Manizales
ATR AGROMAQUINAS 
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
Portugalsko, Santa Maria da Feira
Pinto & Silva Lda
Obráťte sa na predajcu
645,70 € 2 800 PLN
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
2026
Poľsko, Rzędziany
AB Group
Obráťte sa na predajcu
28 350 € 1 467 000 UAH
Iné vybavenie pre hospodárske zvieratá
Stav nový
Ukrajina, Zhytomyr
FOP Tomchuk A.M.
Obráťte sa na predajcu