Agroline » Aukcia predajov strojov na spracovanie pôdy » Aukcia predajov brán » Aukcia predajov jarných brán » Aukcia predajov jarných brán Kellfri » Jarné brány Kellfri 28-RBH220 »

Predám jarné brány Kellfri 28-RBH220 prostredníctvom aukcie

Kellfri 28-RBH220
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Jarné brány Kellfri 28-RBH220 - Agroline
Jarné brány Kellfri 28-RBH220 | Obraz 1 - Agroline
Jarné brány Kellfri 28-RBH220 | Obraz 2 - Agroline
Jarné brány Kellfri 28-RBH220 | Obraz 3 - Agroline
Jarné brány Kellfri 28-RBH220 | Obraz 4 - Agroline
Jarné brány Kellfri 28-RBH220 | Obraz 5 - Agroline
Jarné brány Kellfri 28-RBH220 | Obraz 6 - Agroline
Jarné brány Kellfri 28-RBH220 | Obraz 7 - Agroline
Jarné brány Kellfri 28-RBH220 | Obraz 8 - Agroline
Jarné brány Kellfri 28-RBH220 | Obraz 9 - Agroline
Jarné brány Kellfri 28-RBH220 | Obraz 10 - Agroline
Jarné brány Kellfri 28-RBH220 | Obraz 11 - Agroline
Jarné brány Kellfri 28-RBH220 | Obraz 12 - Agroline
Jarné brány Kellfri 28-RBH220 | Obraz 13 - Agroline
Jarné brány Kellfri 28-RBH220 | Obraz 14 - Agroline
Jarné brány Kellfri 28-RBH220 | Obraz 15 - Agroline
Jarné brány Kellfri 28-RBH220 | Obraz 16 - Agroline
Jarné brány Kellfri 28-RBH220 | Obraz 17 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/17
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Kellfri
Model: 28-RBH220
Rok výroby: 2025
Vlastná hmotnosť: 160 kg
Lokalizácia: Švédsko Mariestad
Identifikačné číslo predajcu: O-000013315
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-02 14:40
Dátum zakončenia: 2026-09-10 11:12
Dátum umiestnenia: 2. 9. 2026
Opis
Druh: pre traktor
Šírka záberu: 2,2 m
Počet zubov: 20
Celkový rozmer: 2,2 m × 2,38 m × 1,1 m
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Jarné brány Kellfri 28-RBH220

Ridbaneharv 3 Punkt Kellfri

Fabrikat: Kellfri
Modell: 28-RBH220
Årsmodell: 2025
Chassinr / serienr: 20251110

CE-märkt: Ja
Vikt: 160 kg
Längd: 2200 mm
Bredd: 2380 mm
Höjd: 1100 mm
Arbetsbredd: 2200 mm

Fjädrande pinnar 400 mm
Krattpinnar 200 mm
20 st fjädrande pinnar
36 st justerbara krattpinnar i höjdled
Sidoskrapa för att dra in material som tryckts ut från spåret
krattpinnarna är justerbara i höjdled

Ridbaneharv i nyskick
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Stroj na spracovanie drôtu
2025
Výkon 38 kW Napätie 380
Švédsko, Malmö
Maskinera AB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kliešte na balíky
2024
Vlastná hmotnosť 178 kg
Švédsko, Värmdö
Maskinera AB
Obráťte sa na predajcu
mobilný kompresor Atlas Copco DrillAir H32
1
Cena na požiadanie
Mobilný kompresor
2025
345 m/h
Palivo diesel
Švédsko
SMT Sweden AB
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 107,60 € 1 200 SEK
Jarné brány - drevený obklad
2025
Švédsko, Hudiksvall
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 241 € 25 000 SEK
Kultivátor
2025
Šírka záberu 12 m
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 5 467 € 61 000 SEK
Obytný kontajner
2025
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 7 708 € 86 000 SEK
Robotická kosačka
2025
24.06 HP (17.68 kW)
Palivo benzín Pásový podvozok
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 394,40 € 4 400 SEK
Jarné brány - mixovacia lopata
2025
Vlastná hmotnosť 350 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 26,89 € 300 SEK
Jarné brány - drevená lišta
2025
Švédsko, Hudiksvall
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 510 € 28 000 SEK
Kontajner pre hákový nakladač
2025
Švédsko, Gothenburg
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Baranidlo
2025
Stav nový
Výkon 35.38 kW (48.13 HP)
Švédsko, Stockholm
DAMAC
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Baranidlo
2025
Stav nový
Švédsko, Gothenburg
DAMAC
Obráťte sa na predajcu
dražba 14 830 € 165 500 SEK
Hatchback
2025
7 530 km
Výkon 101 HP (74 kW) Palivo benzín Druh karosérie hatchback
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Turistický autobus
2025
Stav nový
5 000 km
Výkon 320 HP (235 kW) Počet miest 34
Švédsko, KUNGENS KURVA
SVENSKA NEOPLAN AKTIEBOLAG
Obráťte sa na predajcu
106 100 €
Zemiakový kombajn
2025
Švédsko, Customer
GRIMME Skandinavien A/S
Obráťte sa na predajcu
186 500 €
Vrtná súprava
2025
25 m/h
Švédsko
SMT Sweden AB
Obráťte sa na predajcu
75 750 € Bez DPH
Športové úžitkové vozidlo
2025
Stav nový
10 km
Euro 6
Výkon 456 HP (335 kW) Palivo elektrický/benzín Podvozok pneumatický/pneumatický Druh karosérie športové úžitkové vozidlo
Švédsko
NEEXT AB
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Motor
Švédsko, Arvika Municipality
Rackstad Bil & Delar AB
Obráťte sa na predajcu
113 700 € 849 900 DKK
Dodávka osobná
2025
2 km
Výkon 237 HP (174 kW) Palivo diesel
Švédsko
NEEXT AB
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Bubnový triedič
2025
Stav nový
2 m/h
Objem zásobníka 0,9 m³ Výkonnosť 50 t/h
Švédsko
CZ SCREEN s.r.o.
Obráťte sa na predajcu