Agroline » Aukcia predajov náhradných dielov » Aukcia predajov prevodových ústrojenstiev » Aukcia predajov kardanových hriadeľov » Kardanový hriadeľ CARROY TPIF 2070 C62S »

Predám kardanový hriadeľ CARROY TPIF 2070 C62S prostredníctvom aukcie

Kardanový hriadeľ CARROY TPIF 2070 C62S
250 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kardanový hriadeľ CARROY TPIF 2070 C62S - Agroline
Kardanový hriadeľ CARROY TPIF 2070 C62S | Obraz 1 - Agroline
Kardanový hriadeľ CARROY TPIF 2070 C62S | Obraz 2 - Agroline
Kardanový hriadeľ CARROY TPIF 2070 C62S | Obraz 3 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/3
Začiatočná ponuka:
250 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Lokalizácia: Francúzsko Montreuil
Identifikačné číslo predajcu: agora-431156
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-26 09:00
Dátum zakončenia: 2026-09-11 12:00
Dátum umiestnenia: viac ako 1 mesiac
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Kardanový hriadeľ CARROY TPIF 2070 C62S

marque: CARROY
Matériel roulant ? : Oui
Type de matériel : Broyeur
Modèle : TPIF 2070 C62S
Etat général : Broyeur Carroy;Broyeur à l'arrêt depuis 3 ans.;Lors de sa mise hors service
le broyeur était fonctionnel. Il présente toutefois plusieurs signes d'usure :;;Châssis légèrement vrillé.;Rouleau palpeur fatigué.;Roulements probablement à remplacer.;Sous réserve d'autres défauts ou éléments non identifiés à ce jour.;;Le broyeur était monté sur un Reform 4004 H7X.;Vendu sans cardan.;Vendu en l'état
pour pièces
Caractéristiques techniques : 485Kg
Année d'achat : 11/2015
IMPORTANT : " Vendu dans l'état - Aucune garantie ni retour ou échange possible Enlèvement à la charge de l'acheteur
Modalités de paiement : Paiement sous 7 jours à Eau de Paris
Modalités de retrait : Retrait sous 20 jours sur place à la charge de l’acheteur sans aide de Eau de Paris
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
kardanový hriadeľ 3429990M91 na kolesového traktora Massey Ferguson 200 kardanový hriadeľ 3429990M91 na kolesového traktora Massey Ferguson 200
2
950 € Bez DPH
Kardanový hriadeľ
Stav nový
Francúzsko, Questembert
JACOPIN EQUIPEMENTS AGRICOLES
Obráťte sa na predajcu
kardanový hriadeľ Geringhoff 023785
1
245,20 € 12 650 UAH
Kardanový hriadeľ
023785
Ukrajina, m. Kyiv
TOV «TORGOVA KOMPANIYa «LAD I MIR AGRO»
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
kardanové hriadele
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
246 €
Kardanový hriadeľ
450/23502, 450/23503
Írsko, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Obráťte sa na predajcu
New Holland Kardanový hriadeľ T6010 87373863 na kolesového traktora New Holland T6010
1
233,40 € 1 010 PLN
Kardanový hriadeľ
87373863
Poľsko, Opalenica
PHU "Karetina" Agnieszka Wilczyńska
Obráťte sa na predajcu
kardanový hriadeľ 1306961C92 na adaptéra na obilie Case IH 1083
1
293 USD ≈ 253,10 €
Kardanový hriadeľ
Stav nový
1306961C92
Ukrajina, pgt. Yubileynoe
TOV "TD LIDERPARTS"
Obráťte sa na predajcu
kardanový hriadeľ New Holland T6010 T6090 T6070 Hnací hriadeľ 26t, 12t, 22t 47131256 na kolesového traktora New Holland T6010 T6090 T6070
1
251,90 € 1 090 PLN
Kardanový hriadeľ
47131256
Poľsko, Opalenica
PHU "Karetina" Agnieszka Wilczyńska
Obráťte sa na predajcu
kardanový hriadeľ trójkąt na kolesového traktora
1
254,20 € 1 100 PLN
Kardanový hriadeľ
Stav nový
Poľsko, Nowa Dąbia
SLAWEK-MASZ
Obráťte sa na predajcu
kardanový hriadeľ New Holland T6010 T6090 T6070 Vidlica 87361041 na kolesového traktora New Holland T6010 T6090 T6070
1
265,80 € 1 150 PLN
Kardanový hriadeľ
87361041
Poľsko, Opalenica
PHU "Karetina" Agnieszka Wilczyńska
Obráťte sa na predajcu
231,10 € 1 000 PLN
Kardanový hriadeľ
Poľsko, Kruszwica
Empresa Wypijewski Marcin
Obráťte sa na predajcu
kardanový hriadeľ Carraro 1-33-131-049 na kolesového traktora kardanový hriadeľ Carraro 1-33-131-049 na kolesového traktora kardanový hriadeľ Carraro 1-33-131-049 na kolesového traktora
3
231,10 € 1 000 PLN
Kardanový hriadeľ
Stav nový
1-33-131-049 - tidl. 47106340
Poľsko, Wierzbno
JURAGRO
Obráťte sa na predajcu
kardanový hriadeľ New Holland T6090 T6070 Hnací hriadeľ 14t, 12t, 708 mm dlhý 5197776 na kolesového traktora New Holland T6090 T6070
1
249,60 € 1 080 PLN
Kardanový hriadeľ
5197776
Poľsko, Opalenica
PHU "Karetina" Agnieszka Wilczyńska
Obráťte sa na predajcu
kardanový hriadeľ New Holland T6010 T6090 T6070 Vývodový hriadeľ 12t/14t, dĺžka 944,5 mm 84194820 na kolesového traktora New Holland T6010 T6090 T6070
1
231,10 € 1 000 PLN
Kardanový hriadeľ
84194820
Poľsko, Opalenica
PHU "Karetina" Agnieszka Wilczyńska
Obráťte sa na predajcu
265 €
Kardanový hriadeľ
5092840, 5146936, 5198765
Írsko, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Obráťte sa na predajcu