Agria 8300-D
1 000 €
Kolesový traktor
1 406 m/h
27 HP (19.85 kW)
Belgicko, Antwerp
Predám kolesový traktor prostredníctvom aukcie
Inzerát Predám kolesový traktor prostredníctvom aukcie bol predaný a nie je zahrnutý do vyhľadávania!
Podobné inzeráty
Agria 8300-D
1 000 €
Kolesový traktor
1 406 m/h
27 HP (19.85 kW)
Belgicko, Antwerp
Movertec Mtrac 2500
1 000 €
Kolesový traktor
2018
elektr.
Belgicko, Antwerp
Deutz-Fahr DX 3.30
4 500 €
Kolesový traktor
1985
9 563 m/h
Belgicko, Antwerp
Napolione
1 500 €
Kolesový traktor
1980
216 m/h
Belgicko, Antwerp
John Deere 6610
10 000 €
Kolesový traktor
9 855 m/h
102 HP (75 kW)
Belgicko, Antwerp
Predané








































1/40
Druh:
kolesový traktor
Lokalizácia:
Belgicko
Antwerp
Identifikačné číslo predajcu:
351292210
Dražba
1
Dátum trvania:
2026-08-18 20:00
Dátum zakončenia:
2026-09-02 20:00
Dátum umiestnenia:
25. 8. 2026
Motor
Palivo:
diesel
Stav
Stav:
pojazdené
Dodatočné informácie
Farba:
červený
Podobné inzeráty















Technický stav: veľmi dobrý
Optický stav: veľmi dobrý
DPH/marža: Neodpočítateľná DPH pre podnikateľov (režim marže)
Výrobné číslo: LDA91270151139