Agroline » Aukcia predajov traktory » Aukcia predajov kolesových traktorov » Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 »

Predám kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 prostredníctvom aukcie

BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230
1 793 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 1 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 2 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 3 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 4 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 5 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 6 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 7 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 8 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 9 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 10 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 11 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 12 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 13 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 14 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 15 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 16 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 17 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 18 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 19 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 20 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 21 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 22 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 23 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 24 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 25 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 26 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 27 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 28 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 29 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 30 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 31 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 32 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 33 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 34 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 35 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 36 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 37 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 38 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 39 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 40 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 41 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 42 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 43 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 44 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 45 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 46 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 47 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 48 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 49 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 50 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 51 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 52 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 53 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 54 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 55 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 56 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 57 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 58 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 59 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 60 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 61 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 62 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 63 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 64 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 65 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 66 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 67 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 68 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 69 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 70 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 71 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 72 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 73 - Agroline
Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230 | Obraz 74 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/74
Začiatočná ponuka:
1 793 €
20 000 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Rok výroby: 1956
Vlastná hmotnosť: 1 780 kg
Lokalizácia: Švédsko Mjölby
Identifikačné číslo predajcu: 273245
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-07 09:55
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Opis
Celkový rozmer: dĺžka - 2,85 m, šírka - 1,66 m
Motor
Výkon: 28.55 HP (20.98 kW)
Palivo: diesel
Prevodovka
Druh: manuálna
Nápravy
Počet náprav: 2
Prvá náprava: 5.60R16
Druhá náprava: 11.00R28
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
Farba: zelený

Dodatočné informácie — Kolesový traktor BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT BM VICTOR 230

Fabrikat: BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT
Modell: BM VICTOR 230
Status: I trafik
Brukare: 3 st
Drivning: 2WD
Stol: Mekanisk
Antal hydrauluttag bak: 1 dubbelverkande
PTO: Se bild
Max hastighet: 30 km/h
Marke: BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT
Baujahr: 1956
Länge: 2850
Breite: 1660
Leergewicht: 1780
Farbe: Grön
Reifengröße hinten: 11.00-28
Fahrzeugtyp: Traktor
tillverkare: BM-VOLVO/BOLINDER-MUNKT
Veterantraktor
Utrustning
Se bilder & film
Mått & vikt
Medföljande redskap eller tillbehör
Lastpall bak med 3-punktsfäste
se bild
Startvev
Komplett dubbelmontage enligt bilder
Övriga upplysningar
Säljarens kommentarer
Vid eventuella frågor på objektet kontakta mäklaren nedan
[email protected]
ukázať kontakty
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 2 689 € 30 000 SEK
Malotraktor
1956
Výkon 28.55 HP (20.98 kW) Palivo diesel
Švédsko, Romakloster
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 537,80 € 6 000 SEK
Kolesový traktor
1974
Výkon 69.34 HP (50.97 kW) Palivo diesel
Švédsko, Möklinta
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 5 288 € 59 000 SEK
Kolesový traktor
1983
6 849 m/h
Výkon 81.58 HP (59.96 kW) Palivo diesel Pohon 4x4 Čelný nakladač
Švédsko, Sala
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 170,30 € 1 900 SEK
Mototraktor
Rýchlosť 30 km/h
Švédsko, Timmersdala
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 958 € 33 000 SEK
Kolesový traktor
1981
Výkon 66.62 HP (48.97 kW) Pohon 4x4 Trojbodové zavesenie Rýchlosť 30 km/h Rýchlosť otáčania PTO 540 ot/min
Švédsko, Årjäng
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 44,81 € 500 SEK
Pásový traktor
Palivo diesel
Švédsko, Boden
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 481 € 50 000 SEK
Kolesový traktor
1997
Výkon 103 HP (76 kW) Pohon 4x4 Čelný nakladač
Švédsko, Möklinta
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu