Agroline » Aukcia predajov traktory » Aukcia predajov kolesových traktorov » Aukcia predajov kolesových traktorov Deutz » Kolesový traktor Deutz D 10006-S »

Predám kolesový traktor Deutz D 10006-S prostredníctvom aukcie

Deutz D 10006-S
2 689 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kolesový traktor Deutz D 10006-S - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 1 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 2 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 3 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 4 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 5 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 6 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 7 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 8 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 9 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 10 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 11 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 12 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 13 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 14 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 15 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 16 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 17 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 18 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 19 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 20 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 21 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 22 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 23 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 24 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 25 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 26 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 27 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 28 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 29 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 30 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 31 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 32 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 33 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 34 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 35 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 36 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 37 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 38 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 39 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 40 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 41 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 42 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 43 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 44 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 45 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 46 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 47 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 48 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 49 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 50 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 51 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 52 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 53 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 54 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 55 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 56 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 57 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 58 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 59 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 60 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 61 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 62 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 63 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 64 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 65 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 66 - Agroline
Kolesový traktor Deutz D 10006-S | Obraz 67 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
1/67
Začiatočná ponuka:
2 689 €
Cena bez DPH
30 000 SEK
3 361,25 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Deutz
Model: D 10006-S
Rok výroby: 1979
Nosnosť: 1 100 kg
Celková hmotnosť auta: 6 500 kg
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3270107
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-07 11:12
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Opis
Celkový rozmer: dĺžka - 4,2 m, šírka - 2,37 m
Motor
Výkon: 111 HP (82 kW)
Palivo: diesel
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: 79273764

Dodatočné informácie — Kolesový traktor Deutz D 10006-S

Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKommentar om skick från nuvarande ägare:Alltid stått under tak.Kända anmärkningar och fel:Torrsprickor däck. Ett bakdäck har en reva.
Ytrost och slitage förekommer.
Bromsar tar bara på ett bakdäck.
Handgas behöver ses över. Något som lossnat.
El behöver ses över.
Innertak släppt.Kända reparationer och åtgärder:Olja i planetväxel bytt 2023.
Renoverad bränslepump och slangar 2023.
Nya framlampor.
Bränslefilter 2023.
Hydraulolja 2022.
Inte mycket använd efter detta.Service:Se kommentar om serviceKommentar om service:Olja och filter bytt 2024Däckens skick:Ok. Torrsprickor förekommer
Fordonsår hämtat från Transportstyrelsen: 1979
Antal nycklar: 1
Fordonsstatus: Påställd
Antal registrerade ägare: 6
Analoga drifttimmar: 6331 h
Registrerad hos Transportstyrelsen
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
2 900 € Bez DPH
Kolesový traktor
1979
9 595 m/h
Palivo diesel
Belgicko, Herentals
TLD Trucks & Vans BVBA
Obráťte sa na predajcu
8 963 € 100 000 SEK
Kolesový traktor
1979
Výkon 73.42 HP (53.97 kW) Palivo diesel
Švédsko, Stugun
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 913 € 32 500 SEK
Kolesový traktor
7 397 m/h
Výkon 59.82 HP (43.97 kW) Palivo diesel Nosnosť 1 780 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
kolesové traktory Deutz rok výroby: od 1976 do 1982
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
16 800 € Bez DPH
Kolesový traktor
1979
Rakúsko, Hinzenbach
Philipp Meindl – Nutzfahrzeuge An- und Verkauf
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 661 € 52 000 SEK
Kolesový traktor
1980
8 314 m/h
Výkon 92.45 HP (67.95 kW) Palivo diesel Nosnosť 3 340 kg Rýchlosť 30 km/h Rýchlosť otáčania PTO 540 ot/min
Švédsko, Edsbro
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
12 500 €
Kolesový traktor
1980
Španielsko, Barcelona
Tracmot SL
Obráťte sa na predajcu
dražba 5 288 € 59 000 SEK
Kolesový traktor
1983
6 849 m/h
Výkon 81.58 HP (59.96 kW) Palivo diesel Pohon 4x4 Čelný nakladač
Švédsko, Sala
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 250 € Bez DPH
Kolesový traktor
1978
Holandsko, Harskamp
20 000 USD ≈ 17 270 €
Kolesový traktor
1978
Palivo diesel Čelný nakladač
Argentína, Junin
Botana Servicios
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 958 € 33 000 SEK
Kolesový traktor
1981
Výkon 66.62 HP (48.97 kW) Pohon 4x4 Trojbodové zavesenie Rýchlosť 30 km/h Rýchlosť otáčania PTO 540 ot/min
Švédsko, Årjäng
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 129 € 12 600 SEK
Kolesový traktor
1974
Výkon 77.5 HP (56.96 kW) Palivo diesel Nosnosť 1 940 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 9 680 € 108 000 SEK
Kolesový traktor
3 057 m/h
Výkon 103 HP (76 kW) Palivo diesel Nosnosť 4 730 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 21 150 € 236 000 SEK
Kolesový traktor
8 793 m/h
Palivo diesel Nosnosť 4 300 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 6 543 € 73 000 SEK
Kolesový traktor
281 198 m/h
Výkon 140 HP (103 kW) Palivo diesel Nosnosť 1 930 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 45 170 € 504 000 SEK
Kolesový traktor
1 670 m/h
Palivo diesel Nosnosť 4 200 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden