Agroline » Aukcia predajov traktory » Aukcia predajov kolesových traktorov » Aukcia predajov kolesových traktorov Fendt » Kolesový traktor Fendt 828 Vario S4 Profi Plus »
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
V predaji: 279 inzerátov
13 rokov v Agroline
13 rokov v Agroline

Predám kolesový traktor Fendt 828 Vario S4 Profi Plus prostredníctvom aukcie

Fendt 828 Vario S4 Profi Plus
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kolesový traktor Fendt 828 Vario S4 Profi Plus - Agroline
Kolesový traktor Fendt 828 Vario S4 Profi Plus | Obraz 1 - Agroline
Kolesový traktor Fendt 828 Vario S4 Profi Plus | Obraz 2 - Agroline
Kolesový traktor Fendt 828 Vario S4 Profi Plus | Obraz 3 - Agroline
Kolesový traktor Fendt 828 Vario S4 Profi Plus | Obraz 4 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/4
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Fendt
Rok výroby: 2021
Lokalizácia: Nemecko Meppen
Identifikačné číslo predajcu: 3CC06431-8742-3CE6-BF9E-E2021878
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-17 01:00
Dátum zakončenia: 2026-09-18 12:00
Do začiatku zostalo: 16 dní 12:4
Dátum umiestnenia: 27. 8. 2026
Opis
Rýchlosť otáčania PTO: 540/1000 ot/min
Nápravy
Prvá náprava: 600/70R30
Zadná náprava: 650/75R42
Ďalšie možnosti
Klimatizácia
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: WAM84223L00F08516

Dodatočné informácie — Kolesový traktor Fendt 828 Vario S4 Profi Plus

Enclosed Cab
Air Ride Seat
CVT
Left Hand Reverser
Creeper
Cab Suspension
Autosteer
Requires AdBlue
Front PTO
Front 3-Point Quick Hitch
2 Front Remotes
Suspended Front Axle
LED Lights
4 Rear Remotes
Power Beyond
Load Sensing
ISOBUS
Air Brake System
Exterior 3-Point Hitch Controls
540/1000 PTO
3-Point Hitch w/ Quick Hitch
Hydraulic Top Link
K80
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Kolesový traktor
2021
ISOBUS Trojbodové zavesenie
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
2022
ISOBUS Rýchlosť otáčania PTO 540 ot/min
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
2022
ISOBUS Trojbodové zavesenie Rýchlosť otáčania PTO 540 ot/min
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
kolesové traktory Fendt rok výroby: od 2018
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba Dražba
Kolesový traktor
2022
ISOBUS Čelný nakladač Trojbodové zavesenie Rýchlosť otáčania PTO 540 ot/min
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
2023
ISOBUS Trojbodové zavesenie
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
2023
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
2024
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
2018
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
2024
ISOBUS Trojbodové zavesenie
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
2021
ISOBUS Trojbodové zavesenie
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
2021
ISOBUS Trojbodové zavesenie Rýchlosť otáčania PTO 540 ot/min
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
2021
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
2021
Čelný nakladač
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
2008
Výkon 207 HP (152 kW) Rýchlosť otáčania PTO 540 ot/min
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
2020
Palivo diesel ISOBUS Čelný nakladač
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
2022
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
2020
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
2022
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
2022
ISOBUS Čelný nakladač Trojbodové zavesenie Rýchlosť otáčania PTO 540 ot/min
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
2022
Rýchlosť otáčania PTO 540 ot/min
Nemecko, Meppen
Obráťte sa na predajcu