Agroline » Aukcia predajov traktory » Aukcia predajov kolesových traktorov » Aukcia predajov kolesových traktorov JCB » Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 »

Predám kolesový traktor JCB Fastrac 2170 prostredníctvom aukcie

JCB Fastrac 2170
13 710 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 1 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 2 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 3 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 4 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 5 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 6 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 7 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 8 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 9 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 10 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 11 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 12 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 13 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 14 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 15 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 16 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 17 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 18 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 19 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 20 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 21 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 22 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 23 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 24 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 25 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 26 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 27 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 28 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 29 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 30 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 31 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 32 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 33 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 34 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 35 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 36 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 37 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 38 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 39 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 40 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 41 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 42 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 43 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 44 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 45 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 46 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 47 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 48 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 49 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 50 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 51 - Agroline
Kolesový traktor JCB Fastrac 2170 | Obraz 52 - Agroline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/52
Začiatočná ponuka:
13 710 €
102 500 DKK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: JCB
Model: Fastrac 2170
Rok výroby: 2009
Vlastná hmotnosť: 6 600 kg
Lokalizácia: Dánsko Sjælland
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-04 23:01
Dátum zakončenia: 2026-09-11 08:26
Dátum umiestnenia: viac ako 1 mesiac
Agroline ID: TU51551
Opis
Celkový rozmer: 5,7 m × 2,6 m × 2,95 m
Motor
Palivo: diesel
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
Farba: zlatý

Dodatočné informácie — Kolesový traktor JCB Fastrac 2170

Anglický
Make: JCB
Model: Fastrac 2170
Note: 6,6 ton
Year: 2009
Hours approx: 18250
First Registration: Thursday, February 12, 2009
Engine model: 6.7 l (6700 cm3), 4 cyl., diesel 173 hk (127 kW)
HP: 173
Propellant: Diesel
Drive: 4 WD
Driving speed km/h: 40
CE marked: Yes
Transport dim. (L x W x H) m: 5,7 x 2,6 x 2,95
Weight kg approx: 6,600
Weight is estimated and non-binding: Yes
Is visually reviewed, but not fully tested in all functions: Yes
Water in the cooler OK: Yes
Engine oil OK: Yes
Engine OK: Yes
Transmission OK: Yes
Has stickers with Seller's name: Is edited away on the photo
Might be in operation until delivery: Yes
Visual condition (1-5) 5=best: 2
Technical condition (1-5) 5=best: 3
Categories: Farm & Forest Equipment

,
 

Agricultural Equipment

Sounds healthy in the engine, transmission shifts as it should.

See more photos and information - as well as other auctions at ukázať kontakty JCB Fastrac 2170 - 6,6 ton
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 15 850 € 118 500 DKK
Kolesový traktor
2006
Palivo diesel Rýchlosť 40 km/h
Dánsko, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 111 800 € 836 000 DKK
Kolesový traktor
2022
530 m/h
Výkon 771 HP (567 kW) Palivo diesel Rýchlosť 40 km/h
Dánsko, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 22 610 € 169 000 DKK
Kolesový traktor
2011
10 350 m/h
Výkon 313 HP (230 kW) Palivo diesel Rýchlosť 40 km/h
Dánsko, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 30 640 € 229 000 DKK
Kolesový traktor
2008
9 540 m/h
Euro Euro 3 Palivo diesel Pohon 4x4
Dánsko, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 19 800 € 148 000 DKK
Kolesový traktor
2008
9 560 m/h
Výkon 128 HP (94 kW) Palivo diesel Pohon 4x4 Rýchlosť 40 km/h
Dánsko, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 20 870 € 156 000 DKK
Kolesový traktor
2007
3 200 m/h
Výkon 141 HP (104 kW) Palivo diesel
Dánsko, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 29 430 € 220 000 DKK
Kolesový traktor
2007
11 350 m/h
Palivo diesel
Dánsko, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 15 380 € 115 000 DKK
Kolesový traktor
2008
730 m/h
Palivo diesel Pohon 4x4 Trojbodové zavesenie Rýchlosť 40 km/h
Dánsko, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 21 000 € 157 000 DKK
Kolesový traktor
2010
8 800 m/h
Palivo diesel
Dánsko, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
38 775 € Bez DPH
Kolesový traktor
2009
8 037 m/h
ISOBUS
Dánsko, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Obráťte sa na predajcu
dražba 24 480 € 183 000 DKK
Kolesový traktor
2011
7 549 m/h
Palivo diesel Rýchlosť 50 km/h
Dánsko, Lolland Falster
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
34 761 € Bez DPH
Kolesový traktor
2010
8 161 m/h
Výkon 155 HP (114 kW) Trojbodové zavesenie
Dánsko, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Obráťte sa na predajcu
54 922 € Vrátane DPH
Kolesový traktor
2008
11 822 m/h
Trojbodové zavesenie
Dánsko, Dk-7200 Grindsted
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba 13 380 € 100 000 DKK
Kolesový traktor
2013
Euro Euro 6 Palivo diesel
Dánsko, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
40 113 € Bez DPH
Kolesový traktor
2008
5 839 m/h
Výkon 198 HP (146 kW)
Dánsko, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Obráťte sa na predajcu
dražba 24 210 € 181 000 DKK
Kolesový traktor
2006
7 021 m/h
Palivo diesel Rýchlosť 40 km/h
Dánsko, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
29 409 € Bez DPH
Kolesový traktor
2010
12 729 m/h
Výkon 125 HP (92 kW)
Dánsko, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Obráťte sa na predajcu
44 127 € Bez DPH
Kolesový traktor
2010
4 922 m/h
Výkon 121 HP (89 kW) Čelný nakladač Trojbodové zavesenie Rýchlosť otáčania PTO 540 ot/min
Dánsko, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Obráťte sa na predajcu
49 479 € Bez DPH
Kolesový traktor
2010
18 288 m/h
Výkon 360 HP (265 kW) ISOBUS
Dánsko, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Obráťte sa na predajcu
45 070 € 195 000 PLN
Kolesový traktor
2009
Výkon 170 HP (125 kW) Palivo diesel Pohon 4x4 Rýchlosť 65 km/h
Poľsko, Łochów
F.M.U "MARTIN" MARIUSZ KRYSIK
Obráťte sa na predajcu