Agroline » Aukcia predajov traktory » Aukcia predajov kolesových traktorov » Aukcia predajov kolesových traktorov John Deere » Kolesový traktor John Deere 6R 110 »

Predám kolesový traktor John Deere 6R 110 prostredníctvom aukcie

John Deere 6R 110
54 650 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kolesový traktor John Deere 6R 110 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 1 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 2 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 3 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 4 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 5 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 6 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 7 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 8 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 9 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 10 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 11 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 12 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 13 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 14 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 15 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 16 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 17 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 18 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 19 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 20 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 21 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 22 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 23 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 24 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 25 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 26 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 27 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 28 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 29 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 30 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 31 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 32 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 33 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 34 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 35 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 36 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 37 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 38 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 39 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 40 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 41 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 42 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 43 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 44 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 45 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 46 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 47 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 48 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 49 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 50 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 51 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 52 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 53 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 54 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 55 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 56 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6R 110 | Obraz 57 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
1/57
Začiatočná ponuka:
54 650 €
Cena bez DPH
606 000 SEK
68 312,50 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: John Deere
Model: 6R 110
Doba prevádzky: 24 568 m/h
Nosnosť: 5 360 kg
Celková hmotnosť auta: 10 450 kg
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3270325
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-03 13:55
Dátum umiestnenia: včera
Opis
Celkový rozmer: 4,593 m × 2,55 m × 3,127 m
Motor
Palivo: diesel
Nápravy
Prvá náprava: 480/65R28
Zadná náprava: 600/65R38
Ďalšie možnosti
Klimatizácia
Posilňovač riadenia: hydraulický
Dodatočná kompletácia
PTO
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: 1L06110RKPP191916

Dodatočné informácie — Kolesový traktor John Deere 6R 110

Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt slitage för en begagnad traktorKända anmärkningar och fel:Bruksslitage förekommer.
Kan förekomma obalans i slaghacken.Service:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadKommentar om service:Senaste service gjord hos Gunnar Nilsson, snart dags för ny service.Datum för senast genomförda service:4/9-25 vid 2075h
Fordonsår hämtat från Transportstyrelsen: 2023
År enligt: Typskylt
Klassificering: Traktor A (max 40 km/h)
Däckmodell: Trelleborg
Antal nycklar: 1
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20230522
Antal registrerade ägare: 3
Information om lasthjälp: Ej lyft
motoreffekt: гидравлический
växellåda: Steglös
Registrerad hos Transportstyrelsen
CE-märkt
Frontlyft
Hydrauluttag fram
Hydrauluttag bak
Trepunktslyft
Hitchkrok
Redskap
Släntklippare: Berti trinciatrice TA/PS 250 år 2020
Slaghack: Berti Reversible år 2016
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 2 255 € 25 000 SEK
Kolesový traktor
31 995 m/h
Palivo diesel Nosnosť 1 840 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 432,90 € 4 800 SEK
Kolesový traktor
4 026 m/h
Výkon 74.78 HP (54.97 kW) Palivo diesel Nosnosť 2 060 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 31 560 € 350 000 SEK
Kolesový traktor
74 368 m/h
Výkon 131 HP (96 kW) Palivo diesel Nosnosť 3 550 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 21 730 € 241 000 SEK
Kolesový traktor
3 719 m/h
Výkon 91.09 HP (66.95 kW) Palivo diesel Nosnosť 1 100 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 18 490 € 205 000 SEK
Kolesový traktor
2018
3 852 m/h
Výkon 44.59 HP (32.77 kW) Palivo diesel Nosnosť 1 420 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
60 900 € Bez DPH
Kolesový traktor
2011
2 000 m/h
Výkon 146 HP (107 kW) Palivo diesel Nosnosť 4 100 kg Pohon 4x4
Švédsko
Obráťte sa na predajcu
dražba 11 000 € 122 000 SEK
Kolesový traktor
9 353 m/h
Výkon 148 HP (109 kW) Palivo diesel Nosnosť 3 470 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 5 140 € 57 000 SEK
Kolesový traktor
9 255 m/h
Výkon 72.06 HP (52.97 kW) Palivo diesel Nosnosť 3 570 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 3 562 € 39 500 SEK
Kolesový traktor
10 807 m/h
Výkon 92.45 HP (67.95 kW) Palivo diesel Nosnosť 3 340 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
92 900 € Bez DPH
Kolesový traktor
2019
3 200 m/h
Výkon 155 HP (114 kW) Palivo diesel Nosnosť 4 550 kg Pohon 4x4
Švédsko
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
Švédsko
Junora
Obráťte sa na predajcu
dražba 15 330 € 170 000 SEK
Kolesový traktor
2001
5 875 m/h
Výkon 114 HP (84 kW) Pohon 4x4 Trojbodové zavesenie Rýchlosť 30 km/h Rýchlosť otáčania PTO 540 ot/min
Švédsko, Sjulsmark
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 63 490 € 704 000 SEK
Kolesový traktor
2 908 m/h
Výkon 175 HP (129 kW) Palivo diesel Nosnosť 4 500 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
51 170 € Vrátane DPH
Kolesový traktor
2011
16 232 m/h
Trojbodové zavesenie
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
50 700 € Bez DPH
Kolesový traktor
2016
11 000 m/h
Výkon 155 HP (114 kW) Palivo diesel
Rumunsko, Bucharest
Laslo Truck Romania
Obráťte sa na predajcu
kolesový traktor John Deere 8400
1
55 000 €
Kolesový traktor
1998
8 400 m/h
Ukrajina, Kyiv
AGROSNAB UKRAYiNA
Obráťte sa na predajcu
54 900 €
Kolesový traktor
2009
11 992 m/h
Výkon 227 HP (167 kW) Pohon 4x4 Čelný nakladač
Fínsko, Kalajoki
Kenttäsepät Oy
Obráťte sa na predajcu
54 190 € 235 000 PLN
Kolesový traktor
2009
10 800 m/h
Výkon 260 HP (191 kW) Palivo diesel Pohon 4x4 ISOBUS Rýchlosť 43 km/h
Poľsko, PAKOSŁAWICE
FHU SEBA-ART
Obráťte sa na predajcu
50 500 € 219 000 PLN
Kolesový traktor
2007
14 000 m/h
Výkon 235 HP (173 kW) Trojbodové zavesenie
Poľsko, Miejska Górka
SZALKOWSKI Sp.J.
Obráťte sa na predajcu
53 431 € Vrátane DPH
Kolesový traktor
2005
11 050 m/h
Rýchlosť 40 km/h
Nemecko, De-54636 Rittersdorf
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu