Agroline » Aukcia predajov traktory » Aukcia predajov kolesových traktorov » Aukcia predajov kolesových traktorov John Deere » Kolesový traktor John Deere M1 6230 »

Predám kolesový traktor John Deere M1 6230 prostredníctvom aukcie

John Deere M1 6230
1 479 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kolesový traktor John Deere M1 6230 - Agroline
Kolesový traktor John Deere M1 6230 | Obraz 1 - Agroline
Kolesový traktor John Deere M1 6230 | Obraz 2 - Agroline
Kolesový traktor John Deere M1 6230 | Obraz 3 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/3
Začiatočná ponuka:
1 479 €
16 500 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: John Deere
Model: M1 6230
Rok výroby: 2011
Lokalizácia: Švédsko Norrköping
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-09 15:24
Dátum umiestnenia: 3. 9. 2026
Agroline ID: JN52226
Nápravy
Počet náprav: 2
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Kolesový traktor John Deere M1 6230

Tractor that has been unused in a workshop for approx. 4 years
According to information provided
the parking lock in the gearbox is broken and has now been removed
the battery is completely discharged
No technical functions have been tested by Budi. According to information provided
the engine was working well
See pictures for overall condition
Must be collected by tow truck or flatbed. (Not drivable)
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 3 854 € 43 000 SEK
Automobil
2012
133 906 km
Euro 5
Výkon 156 HP (115 kW) Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 537,80 € 6 000 SEK
Crossover
2011
177 220 km
Výkon 174 HP (128 kW) Palivo benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 344 € 15 000 SEK
Pick-up
2004
247 776 km
Výkon 133 HP (98 kW) Palivo diesel Pohon 4x4 Druh karosérie pick-up
Švédsko, Storå
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 1 658 € 18 500 SEK
Automobil
2012
220 167 km
Euro 5
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 4 212 € 47 000 SEK
Pick-up
2013
216 052 km
Euro 5
Výkon 180 HP (132 kW) Pohon 4x4 Druh karosérie pick-up
Švédsko, Holmsjö
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
automobil Land Rover Range Rover automobil Land Rover Range Rover automobil Land Rover Range Rover
3
dražba 37 020 € 413 000 SEK
Športové úžitkové vozidlo
Druh karosérie športové úžitkové vozidlo
Švédsko, Leksand
Budi Auction
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kombi
2012
114 710 km
Výkon 95 HP (69.83 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 16 630 € 185 500 SEK
Crossover
2022
63 820 km
Výkon 181 HP (133 kW) Palivo benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Linköping
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 14 790 € 165 000 SEK
Crossover
2024
24 670 km
Výkon 131 HP (96 kW) Palivo benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Linköping
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 8 963 € 100 000 SEK
Crossover
2018
83 310 km
Výkon 110 HP (81 kW) Palivo diesel Druh karosérie crossover
Švédsko, Linköping
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 20 570 € 229 500 SEK
Kombi
2023
70 170 km
Výkon 109 HP (80 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Linköping
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 481 € 50 000 SEK
Pick-up
2012
335 936 km
Euro 5
Výkon 180 HP (132 kW) Palivo diesel Druh karosérie pick-up
Švédsko, Stora Mellösa
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 26 870 € 299 800 SEK
Kombi
2020
134 040 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Linköping
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 837 € 20 500 SEK
Automobil
2014
234 976 km
Euro 5
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 5 198 € 58 000 SEK
Automobil
2014
183 123 km
Euro 5
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 16 030 € 178 800 SEK
Kombi
2018
145 020 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Linköping
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 20 160 € 224 900 SEK
Crossover
2018
131 890 km
Výkon 180 HP (132 kW) Palivo benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Linköping
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 18 360 € 204 800 SEK
Kombi
2019
126 630 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Linköping
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 17 480 € 195 000 SEK
Kombi
2023
82 420 km
Výkon 116 HP (85 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Linköping
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 28 100 € 313 500 SEK
Kombi
2023
99 950 km
Výkon 109 HP (80 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Linköping
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu