Agroline » Aukcia predajov traktory » Aukcia predajov kolesových traktorov » Aukcia predajov kolesových traktorov Volvo » Kolesový traktor Volvo Boxer 350 »

Predám kolesový traktor Volvo Boxer 350 prostredníctvom aukcie

Volvo Boxer 350
1 398 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 1 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 2 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 3 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 4 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 5 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 6 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 7 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 8 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 9 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 10 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 11 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 12 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 13 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 14 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 15 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 16 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 17 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 18 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 19 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 20 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 21 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 22 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 23 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 24 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 25 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 26 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 27 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 28 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 29 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 30 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 31 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 32 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 33 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 34 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 35 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 36 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 37 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 38 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 39 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 40 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 41 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 42 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 43 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 44 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 45 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 46 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 47 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 48 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 49 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 50 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 51 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 52 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 53 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 54 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 55 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 56 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 57 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 58 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 59 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 60 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 61 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 62 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 63 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 64 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 65 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 66 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 67 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 68 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 69 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 70 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 71 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 72 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 73 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 74 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 75 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 76 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 77 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 78 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 79 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 80 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 81 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 82 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 83 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 84 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 85 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 86 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 87 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 88 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 89 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 90 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 91 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 92 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 93 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 94 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 95 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 96 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 97 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 98 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 99 - Agroline
Kolesový traktor Volvo Boxer 350 | Obraz 100 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
1/100
Začiatočná ponuka:
1 398 €
Cena bez DPH
15 500 SEK
1 747,50 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Volvo
Model: Boxer 350
Rok výroby: 1965
Doba prevádzky: 880 m/h
Celková hmotnosť auta: 3 350 kg
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3262804
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-01 12:37
Dátum umiestnenia: 26. 8. 2026
Opis
Celkový rozmer: 3,95 m × 1,85 m × 2,61 m
Motor
Výkon: 55.74 HP (40.97 kW)
Palivo: diesel
Prevodovka
Druh: manuálna
Nápravy
Prvá náprava: 7.50-18
Dodatočná kompletácia
PTO
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: 28843

Dodatočné informácie — Kolesový traktor Volvo Boxer 350

Information om användning:Nuvarande ägare har aldrig använt objektet i egen regiKommentar om användning:Tidigare använd inom militären.Information från nuvarande ägare:
Observera!
Reparationsobjekt, okända fel / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Rost, ytrost, skav och skavanker förekommer
Saknade delar kan förekomma
Funktioner är okända
Batteri saknasService:Information saknas
År enligt: Typskylt
Antal nycklar: Se kommentar om nycklar
Kommentar om nycklar: Nycklar saknas
Fordonsstatus: Avställd
Registrerad hos Transportstyrelsen
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 1 353 € 15 000 SEK
Kolesový traktor
Výkon 54.38 HP (39.97 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 54,11 € 600 SEK
Kolesový traktor
9 255 m/h
Výkon 72.06 HP (52.97 kW) Palivo diesel Nosnosť 3 570 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 487 € 5 400 SEK
Kolesový traktor
Palivo diesel Nosnosť 1 920 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
kolesové traktory Volvo rok výroby: od 1962 do 1968
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 10 460 € 116 000 SEK
Kolesový traktor
52 774 m/h
Výkon 136 HP (100 kW) Palivo diesel Nosnosť 2 810 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 36,07 € 400 SEK
Kolesový traktor
Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 841 € 31 500 SEK
Kolesový traktor
1986
Výkon 74.78 HP (54.97 kW) Palivo diesel Nosnosť 3 710 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 9 289 € 103 000 SEK
Kolesový traktor
Výkon 140 HP (103 kW) Palivo diesel Nosnosť 1 400 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 3 202 € 35 500 SEK
Kolesový traktor
10 807 m/h
Výkon 92.45 HP (67.95 kW) Palivo diesel Nosnosť 3 340 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 5 321 € 59 000 SEK
Kolesový traktor
63 012 m/h
Výkon 92.45 HP (67.95 kW) Palivo diesel Nosnosť 3 340 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 234,50 € 2 600 SEK
Kolesový traktor
Výkon 47.59 HP (34.98 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 4 599 € 51 000 SEK
Kolesový traktor
4 523 m/h
Výkon 74.78 HP (54.97 kW) Palivo diesel Nosnosť 2 050 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 390 € 26 500 SEK
Kolesový traktor
798 273 m/h
Palivo diesel Nosnosť 2 840 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 984 € 22 000 SEK
Kolesový traktor
1970
Výkon 117 HP (86 kW) Palivo diesel
Švédsko, Vallentuna
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 217 € 13 500 SEK
Kolesový traktor
62 480 m/h
Palivo diesel Nosnosť 3 580 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 180,40 € 2 000 SEK
Kolesový traktor
1965
Výkon 47.59 HP (34.98 kW) Palivo diesel Pohon 4x2 Rýchlosť 30 km/h Rýchlosť otáčania PTO 540 ot/min
Švédsko, Kungsäter
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 135,30 € 1 500 SEK
Kolesový traktor
1964
Výkon 35.35 HP (25.98 kW) Palivo diesel
Švédsko, Skara
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 22 730 € 252 000 SEK
Kolesový traktor
1 289 m/h
Výkon 67.98 HP (49.97 kW) Palivo diesel Nosnosť 2 300 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 18 130 € 201 000 SEK
Kolesový traktor
2 343 m/h
Palivo diesel Nosnosť 5 500 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 541,10 € 6 000 SEK
Kolesový traktor
1976
5 667 m/h
Výkon 63.9 HP (46.97 kW) Palivo diesel
Švédsko, Boxholm
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 18 130 € 201 000 SEK
Kolesový traktor
350 m/h
Palivo diesel Nosnosť 863 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden