Agroline » Aukcia predajov strojov na spracovanie pôdy » Aukcia predajov kultivátorov » Aukcia predajov kultivátorov Carre » Kultivátor Carre ECONET SGI 8R75 »

Predám kultivátor Carre ECONET SGI 8R75 prostredníctvom aukcie

Carre ECONET SGI 8R75
14 000 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kultivátor Carre ECONET SGI 8R75 - Agroline
Kultivátor Carre ECONET SGI 8R75 | Obraz 1 - Agroline
Kultivátor Carre ECONET SGI 8R75 | Obraz 2 - Agroline
Kultivátor Carre ECONET SGI 8R75 | Obraz 3 - Agroline
Kultivátor Carre ECONET SGI 8R75 | Obraz 4 - Agroline
Kultivátor Carre ECONET SGI 8R75 | Obraz 5 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/5
Začiatočná ponuka:
14 000 €
Cena bez DPH
16 660 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Carre
Druh: kultivátor
Rok výroby: 2021-01
Lokalizácia: Nemecko Langenstein6873 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: a239c8ce97ae487d96c9d3a17584bf1e
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-07-21 09:00
Dátum zakončenia: 2026-09-07 12:28
Dátum umiestnenia: 28. 8. 2026
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Kultivátor Carre ECONET SGI 8R75

Serien-Nr.: 102773, Baujahr: 2021, Leergewicht (kg): 1.820, Ausstattung: gem. Datenblatt, nicht auf Vollständigkeit geprüft, 0809-MBD4-L2-075, Arbeitsbreite: ca. 600 cm, Abholung: 12:30-15:00 Uhr
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 8 000 € Bez DPH
Kultivátor
2021
Nemecko, Langenstein
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 500 € Bez DPH
Kultivátor
2021
Nemecko, Langenstein
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
12 971 € Vrátane DPH
Kultivátor
2023
Šírka záberu 3 m Počet hrotov 25
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
50 932 € Vrátane DPH
Kultivátor
2022
Šírka záberu 5 m
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba 11 000 € Bez DPH
Kultivátor
2021
Nemecko, Langenstein
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
dražba 12 000 € Bez DPH
Kultivátor
2023
Nemecko, Langenstein
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
12 912 € Vrátane DPH
Kultivátor
2021
Šírka záberu 5 m
Nemecko, De-23843 Bad Oldesloe
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
11 900 € Vrátane DPH
Kultivátor
2021
Šírka záberu 5 m
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
14 160 € Vrátane DPH
Kultivátor
2022
Šírka záberu 4 m
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
12 800 €
Kultivátor
2020
Šírka záberu 3 m
Nemecko, Liebenwalde
Landtechnik B.Wacker
Obráťte sa na predajcu
14 875 € Vrátane DPH
Kultivátor
2020
Šírka záberu 6 m
Nemecko, Gross-Umstadt
Seippel Landmaschinen GmbH Land-, Forst- und Gartentechnik
Obráťte sa na predajcu
13 393 € Vrátane DPH
Kultivátor
2020
Šírka záberu 5 m
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
14 280 € Vrátane DPH
Kultivátor
2020
Šírka záberu 3 m
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
14 875 € Vrátane DPH
Kultivátor
2022
Šírka záberu 4,8 m
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
15 351 € Vrátane DPH
Kultivátor
2020
Nemecko, De-23758 Oldenburg In Holstein
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
15 381 € Vrátane DPH
Kultivátor
2020
Šírka záberu 6 m
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 850 € Bez DPH
Kultivátor
2022
Nemecko, Langenstein
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
14 733 € Vrátane DPH
Kultivátor
2020
Šírka záberu 6 m
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
13 685 € Vrátane DPH
Kultivátor
2022
Šírka záberu 4 m
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
15 351 € Vrátane DPH
Kultivátor
2020
Nemecko, De-23758 Oldenburg In Holstein
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu