Predám kultivátor Cultivator prostredníctvom aukcie

Cultivator
300 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kultivátor Cultivator - Agroline
Kultivátor Cultivator | Obraz 1 - Agroline
Kultivátor Cultivator | Obraz 2 - Agroline
Kultivátor Cultivator | Obraz 3 - Agroline
Kultivátor Cultivator | Obraz 4 - Agroline
Kultivátor Cultivator | Obraz 5 - Agroline
Kultivátor Cultivator | Obraz 6 - Agroline
Kultivátor Cultivator | Obraz 7 - Agroline
Kultivátor Cultivator | Obraz 8 - Agroline
Kultivátor Cultivator | Obraz 9 - Agroline
Kultivátor Cultivator | Obraz 10 - Agroline
Kultivátor Cultivator | Obraz 11 - Agroline
Kultivátor Cultivator | Obraz 12 - Agroline
Kultivátor Cultivator | Obraz 13 - Agroline
Kultivátor Cultivator | Obraz 14 - Agroline
Kultivátor Cultivator | Obraz 15 - Agroline
Kultivátor Cultivator | Obraz 16 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/16
Začiatočná ponuka:
300 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Druh: kultivátor
Lokalizácia: Litva Joniškis
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-31
Dátum zakončenia: 2026-09-17 12:13
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Agroline ID: RD48840
Opis
Šírka záberu: 6 m
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Kultivátor Cultivator

Anglický
Auction item.
Cultivator used 5 years ago.
Sold as seen in pictures.
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 9 000 € Bez DPH
Kultivátor
2020
Šírka záberu 6,1 m
Litva, Šiauliai
Auction Baltic UAB
Obráťte sa na predajcu
dražba 950 € Bez DPH
Kultivátor
2000
Litva, Joniškis
Auction Baltic UAB
Obráťte sa na predajcu
dražba 550 € Bez DPH
Kultivátor
1990
Šírka záberu 6 m
Litva, Elektrėnai
Auction Baltic UAB
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
kultivátory
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 1 000 € Bez DPH
Kultivátor
Šírka záberu 6 m
Litva, Anykščiai
Auction Baltic UAB
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 350 € Bez DPH
Kultivátor
Litva, Šilutė
Auction Baltic UAB
Obráťte sa na predajcu
12 600 €
Kultivátor
Šírka záberu 8 m
Litva, Mažeikiai
UAB “Kunista”
Obráťte sa na predajcu
3 250 €
Kultivátor
Šírka záberu 3,8 m
Litva, Mažeikiai
UAB “Kunista”
Obráťte sa na predajcu
4 600 €
Kultivátor
Litva, Mažeikiai
UAB “Kunista”
Obráťte sa na predajcu
1 300 €
Kultivátor
2000
Šírka záberu 5,4 m
Litva, Šilalė
UAB "Nousta"
Obráťte sa na predajcu
2 500 €
Kultivátor
Šírka záberu 4 m
Litva, Mažeikiai
UAB “Kunista”
Obráťte sa na predajcu
65 000 € Bez DPH
Kultivátor
2024
Stav nový
Počet riadkov 6 Požadovaný výkon traktora 200 HP
Litva, Kaunas
AB LYTAGRA
Obráťte sa na predajcu
137 000 € Bez DPH
Kultivátor
2023
Stav nový
Šírka záberu 12 m Počet hrotov 69 Hĺbka úpravy 150 mm Požadovaný výkon traktora 400 HP
Litva, Kaunas
AB LYTAGRA
Obráťte sa na predajcu
2 650 €
Kultivátor
Šírka záberu 4,5 m
Litva, Mažeikiai
UAB “Kunista”
Obráťte sa na predajcu
4 450 €
Kultivátor
Litva, Mažeikiai
UAB “Kunista”
Obráťte sa na predajcu
7 950 €
Kultivátor
Litva, Mažeikiai
UAB “Kunista”
Obráťte sa na predajcu
4 900 €
Kultivátor
Litva, Mažeikiai
UAB “Kunista”
Obráťte sa na predajcu
5 650 €
Kultivátor
Litva, Mažeikiai
UAB “Kunista”
Obráťte sa na predajcu
2 850 €
Kultivátor
Litva, Mažeikiai
UAB “Kunista”
Obráťte sa na predajcu
900 €
Kultivátor
Litva, Mažeikiai
UAB “Kunista”
Obráťte sa na predajcu
dražba 280,90 € 2 100 DKK
Kultivátor
Šírka záberu 4,7 m
Dánsko, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu