Predám kultivátor Harve JOS 3 meter prostredníctvom aukcie

Harve JOS 3 meter
0,27 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kultivátor Harve JOS 3 meter - Agroline
Kultivátor Harve JOS 3 meter | Obraz 1 - Agroline
Kultivátor Harve JOS 3 meter | Obraz 2 - Agroline
Kultivátor Harve JOS 3 meter | Obraz 3 - Agroline
Kultivátor Harve JOS 3 meter | Obraz 4 - Agroline
Kultivátor Harve JOS 3 meter | Obraz 5 - Agroline
Kultivátor Harve JOS 3 meter | Obraz 6 - Agroline
Kultivátor Harve JOS 3 meter | Obraz 7 - Agroline
Kultivátor Harve JOS 3 meter | Obraz 8 - Agroline
Kultivátor Harve JOS 3 meter | Obraz 9 - Agroline
Kultivátor Harve JOS 3 meter | Obraz 10 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/10
Začiatočná ponuka:
0,27 €
Cena bez DPH
2 DKK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Druh: kultivátor
Rok výroby: 1994
Lokalizácia: Dánsko Aabenraa6624 km do "United States/Columbus"
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-10 13:00
Dátum umiestnenia: 26. 8. 2026
Agroline ID: ZW52102
Opis
Šírka záberu: 3 m
Celkový rozmer: 1,1 m × 3,2 m × 1,1 m
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: 1821
Farba: zelený

Dodatočné informácie — Kultivátor Harve JOS 3 meter

Arbejdsbredde 3 meter
Justerbar slæbeplanke
Justerbar rørpakker bagerst
Muligt at montere redskab bagerst i løftekroge, f.eks såmaskine
For further information, please do not hesitate to contact me on telephone ukázať kontakty or by E-mail on ukázať kontakty
Sales commission is included in your bid. Auction charges and VAT is added when applicable.
Payment charges (kr 250,- / EUR 25) will be added.
All invoices have 5 days payment terms.
Payment must be registered before seller can be contacted for collection of purchased items
All purchases must be collected within 21 days.
NOTE! No collection can be made without prior agreement with the seller. Collection code is required.
The auction item is approved by the buyer at collection.
The buyer is responsible for all costs and arrangements with regards to collection, transport and export.
Forklift help available (at no cost)
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
45 848 € Vrátane DPH
Kultivátor
2026
Dánsko, Dk-7200 Grindsted
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
kultivátor Dal-Bo frontgrubber 600 kultivátor Dal-Bo frontgrubber 600 kultivátor Dal-Bo frontgrubber 600
3
13 533 € Vrátane DPH
Kultivátor
2013
Šírka záberu 6 m
Dánsko, Dk-7200 Grindsted
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 535,10 € 4 000 DKK
Kultivátor
2000
Dánsko, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
35 818 € Vrátane DPH
Kultivátor
2012
Dánsko, Dk-9700 Brønderslev
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba 8 696 € 65 000 DKK
Kultivátor
2018
Šírka záberu 8,8 m
Dánsko, Lolland Falster
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 280,90 € 2 100 DKK
Kultivátor
Šírka záberu 4,7 m
Dánsko, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
2 700 €
Kultivátor
2014
Dánsko, Customer
GRIMME Skandinavien A/S
Obráťte sa na predajcu
38 048 € Vrátane DPH
Kultivátor
2019
Dánsko, Dk-8382 Hinnerup
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
2 800 €
Kultivátor
1994
Šírka záberu 3 m
Nemecko, Gadebusch
Raiffeisen Technik HSL GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba 535,10 € 4 000 DKK
Kultivátor
Šírka záberu 4 m
Dánsko, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 10 100 € 75 500 DKK
Kultivátor
2013
Šírka záberu 12 m
Dánsko, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 676 € 20 000 DKK
Kultivátor
Šírka záberu 8 m
Dánsko, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 133,80 € 1 000 DKK
Kultivátor
Šírka záberu 6 m
Dánsko, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
25 500 €
Kultivátor
2022
Dánsko, Rødkærsbro
GRIMME Skandinavien A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kultivátor
2022
Dánsko, Nykøbing Falster
FMR Landbrugsmaskiner ApS
Obráťte sa na predajcu
736 € Bez DPH
Kultivátor
Šírka záberu 4,7 m
Dánsko, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 147 € 31 000 DKK
Kultivátor
Šírka záberu 5,6 m
Dánsko, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kultivátor
1995
Holandsko, Nieuwerkerk aan den IJssel
Duijndam Machines
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 338 € 10 000 DKK
Kultivátor
2001
Šírka záberu 0,006 m
Dánsko, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu