Agroline » Aukcia predajov strojov na spracovanie pôdy » Aukcia predajov kultivátorov » Aukcia predajov kultivátorov Kverneland » Kultivátor Kverneland fjærharv / såbedsharv »

Predám kultivátor Kverneland fjærharv / såbedsharv prostredníctvom aukcie

Kverneland fjærharv / såbedsharv
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kultivátor Kverneland fjærharv / såbedsharv - Agroline
Kultivátor Kverneland fjærharv / såbedsharv | Obraz 1 - Agroline
Kultivátor Kverneland fjærharv / såbedsharv | Obraz 2 - Agroline
Kultivátor Kverneland fjærharv / såbedsharv | Obraz 3 - Agroline
Kultivátor Kverneland fjærharv / såbedsharv | Obraz 4 - Agroline
Kultivátor Kverneland fjærharv / såbedsharv | Obraz 5 - Agroline
Kultivátor Kverneland fjærharv / såbedsharv | Obraz 6 - Agroline
Kultivátor Kverneland fjærharv / såbedsharv | Obraz 7 - Agroline
Kultivátor Kverneland fjærharv / såbedsharv | Obraz 8 - Agroline
Kultivátor Kverneland fjærharv / såbedsharv | Obraz 9 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/9
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Kverneland
Model: fjærharv / såbedsharv
Druh: kultivátor
Rok výroby: 1985
Lokalizácia: Nórsko Oppdal
Identifikačné číslo predajcu: 626141
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-02 20:39
Dátum zakončenia: 2026-09-10 20:55
Dátum umiestnenia: 3. 9. 2026
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
Farba: červený

Dodatočné informácie — Kultivátor Kverneland fjærharv / såbedsharv

Kverneland Fraugde fjærharv/såbedsharv med trepunktsinnfesting og støttehjul. Redskapet har flere rekker med S-tinder/fjærtinder og etterharv/planeringsutstyr bak. Objektet står lagret utendørs og fremstår som brukt
men relativt komplett ut fra bildene. Egnet for jordbearbeiding
såbedsklargjøring og lettere kultivering etter kontroll og eventuell klargjøring
Høydepunkter
Kverneland Fraugde A/S
Serienummer: 30629
Trepunktsmontert redning
Flere rekker med fjærtinder/S-tinder
Støttehjul på begge sider
Mekanisk justering
Aktuelt for lettere jordbearbeiding og såbedsklargjøring
Utstyr
Trepunktsfeste
Fjærtinder/S-tinder
Støttehjul
Mekanisk justeringsstag
Etterharv/planeringsdel bak
Kraftig rammeverk i stål
Typeskilt fra Kverneland Fraugde A/S
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Kultivátor
1900
Nórsko, Ise
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
11 900 € Bez DPH
Kultivátor
1985
Šírka záberu 6,6 m
Nórsko, Akershus
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
900 € Bez DPH
Kultivátor
1985
Nórsko, Oppland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
kultivátory Kverneland rok výroby: od 1982 do 1988
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba Dražba
Kultivátor
Nórsko, Trøndelag
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
1 800 € Bez DPH
Kultivátor
1900
Šírka záberu 2,5 m
Nórsko, Oppland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
900 € Bez DPH
Kultivátor
1900
Šírka záberu 3 m
Nórsko, Telemark
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
kultivátor Kverneland Fjærharv kultivátor Kverneland Fjærharv
2
dražba Dražba
Kultivátor
Šírka záberu 3,6 m
Nórsko, Trøndelag
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kultivátor
Šírka záberu 4 m
Nórsko, Steinkjer
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
1 100 € Bez DPH
Kultivátor
1900
Nórsko, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
2 400 € Bez DPH
Kultivátor
1900
Nórsko, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
dražba 92,52 € 1 000 NOK
Kultivátor
1996
Nórsko, Hønefoss
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
kultivátor kultivátor
2
dražba Dražba
Kultivátor
Šírka záberu 2,5 m
Nórsko, Nordland
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
500 € Bez DPH
Kultivátor
1900
Nórsko, Akershus
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
900 € Bez DPH
Kultivátor
1900
Nórsko, Telemark
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kultivátor
Nórsko, Innlandet
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
1 700 € Bez DPH
Kultivátor
1998
Nórsko, Østfold
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
700 € Bez DPH
Kultivátor
1900
Šírka záberu 3,4 m
Nórsko, Vestfold
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kultivátor
Nórsko, Innlandet
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
1 800 € Bez DPH
Kultivátor
1900
Šírka záberu 5 m
Nórsko, Nordland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
1 200 € Bez DPH
Kultivátor
1900
Nórsko, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu