Agroline » Aukcia predajov prípravy zásob sena » Aukcia predajov kosačiek » Aukcia predajov lištových kosačiek » Aukcia predajov lištových kosačiek Hyster » Lištová kosačka Hyster J3.5XN »

Predám lištovú kosačku Hyster J3.5XN prostredníctvom aukcie

Hyster J3.5XN
240,80 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Lištová kosačka Hyster J3.5XN - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 1 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 2 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 3 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 4 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 5 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 6 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 7 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 8 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 9 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 10 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 11 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 12 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 13 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 14 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 15 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 16 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 17 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 18 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 19 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 20 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 21 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 22 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 23 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 24 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 25 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 26 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 27 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 28 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 29 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 30 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 31 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 32 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 33 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 34 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 35 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 36 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 37 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 38 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 39 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 40 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 41 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 42 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 43 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 44 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 45 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 46 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 47 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 48 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 49 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 50 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 51 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 52 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 53 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 54 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 55 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 56 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 57 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 58 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 59 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 60 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 61 - Agroline
Lištová kosačka Hyster J3.5XN | Obraz 62 - Agroline
1/62
Začiatočná ponuka:
240,80 €
Cena bez DPH
1 800 DKK
301 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Hyster
Model: J3.5XN
Rok výroby: 2013
Vlastná hmotnosť: 5 730 kg
Lokalizácia: Dánsko Tølløse6713 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 1424412
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-07 11:16
Dátum umiestnenia: včera
Opis
Celkový rozmer: dĺžka - 3,6 m
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: A276B04213L

Dodatočné informácie — Lištová kosačka Hyster J3.5XN

Hvad omfattede funktionstesten:Kun visuel kontrolInformation om brug:Genstanden har været i brug frem til auktionsstartInformation fra nuværende ejer:
Bemærk!
Reparationsgenstand, kan have flere fejl, end vi har kendskab til / Needs to be repaired/mendedServicemontør har konstateret at der er en defekt på batteripakken.

Men mere vides ikke da der købes ny truck i stedet.Kendte anmærkninger og fejl:Nederst siderude i førerdøren er smadret.

Ridser samt let overfladerust.

Stik til lader er knækket men er brugt som det er.

Alle sideskjolde medfølger.

Truck har fået afmonteret diverse plader for fejlsøgning som ikke er monteret igen men medfølger.Batteriets stand:Defekt, fungerer ikke eller tager ikke imod opladningService:Har indgået serviceaftaleKommentar om service/syn:Kontrol på tårn er udført løbende.

Service på trucken er i følge serviceskilt sidst udført i 2022.Dækkenes stand:SlidtGenstanden har været opbevaret:Indendørs Har kørt ude og inde.
År ifølge: Typeskilt
Seneste godkendte syn: 2025 på gafler
Synet til og med: 6 mdr 2026
Batterispænding: 80v
Batteriets fremstillingsår: 2013
Gaffellængde: 1200 millimeter
Løftekapacitet (kg): 3200 kg ved 500 mm lastcente
Dækmål for: 23x10-12 massive
Dækmål bag: 18x7-8 massive
Antal nøgler: 2
Information om læssehjælp: Trukken står i neutral gear og kan skubbes/trækkes. Der kan stilles en truck til rådighed for at trække eller skubbe
Løftehøjde: 4615 millimeter
Bredde: 1.30 m
Højde: 2.10 m
CE-mærkning
Friløft
Udstyret med
Gaffelspredning
Batterioplader
Vipbart stativ Tårnet kan tilte
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 1 017 € 7 600 DKK
Lištová kosačka
2012
6 694 m/h
Palivo plyn
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 2 100 € 15 700 DKK
Lištová kosačka
2018
2 074 m/h
Palivo diesel
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 1 659 € 12 400 DKK
Lištová kosačka
2000
16 447 m/h
Palivo diesel
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
lištové kosačky Hyster rok výroby: od 2010 do 2016
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 1 605 € 12 000 DKK
Lištová kosačka
1986
6 277 m/h
Palivo plyn
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 548,50 € 4 100 DKK
Lištová kosačka
Palivo diesel
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 5 485 € 41 000 DKK
Lištová kosačka
1996
3 918 m/h
Palivo diesel
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 615,40 € 4 600 DKK
Lištová kosačka
2021
1 561 m/h
Palivo elektr.
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
522 € Bez DPH
Lištová kosačka
Druh namontovaný
Dánsko, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Lištová kosačka
Druh namontovaný
Dánsko, Aabenraa
Retrade AS
Obráťte sa na predajcu
16 184 € Vrátane DPH
Lištová kosačka
2012
Druh namontovaný Druh pre traktor
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
14 776 € Vrátane DPH
Lištová kosačka
2012
Druh namontovaný Druh pre jednoosý traktor
Rakúsko, At-3263 Randegg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
lištová kosačka Energreen RoboEVO lištová kosačka Energreen RoboEVO lištová kosačka Energreen RoboEVO
3
dražba 1 405 € 10 500 DKK
Lištová kosačka
2021
Palivo diesel Druh ťahaný Druh pre traktor Šírka záberu 1,7 m
Dánsko, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
8 330 € Vrátane DPH
Lištová kosačka
2011
Druh namontovaný Druh pre jednoosý traktor Šírka záberu 1,9 m
Rakúsko, At-3263 Randegg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
16 760 € Vrátane DPH
Lištová kosačka
2016
Druh pre motorový traktor
Rakúsko, At-4560 Kirchdorf
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
27 251 € Vrátane DPH
Lištová kosačka
2009
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
lištová kosačka atra 9 lištová kosačka atra 9 lištová kosačka atra 9
3
9 074 € Vrátane DPH
Lištová kosačka
2017
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
9 044 € Vrátane DPH
Lištová kosačka
2009
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Lištová kosačka
2017
12 HP (8.82 kW)
Palivo benzín
Holandsko, Geldermalsen
Wim van Breda BV
Obráťte sa na predajcu
11 900 € Bez DPH
Lištová kosačka
2018
Holandsko, IJsselmuiden
J. van Pijkeren Trading
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Lištová kosačka
2025
Druh namontovaný Druh pre motorový traktor
Rakúsko, Deutsch Goritz
Baumaschinen Puntigam GmbH
Obráťte sa na predajcu