Agroline » Aukcia predajov záhradnej techniky » Aukcia predajov motorových kultivátorov » Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park »

Predám motorový kultivátor A. Flensborg RD-park prostredníctvom aukcie

A. Flensborg RD-park
200,70 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 1 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 2 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 3 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 4 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 5 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 6 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 7 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 8 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 9 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 10 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 11 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 12 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 13 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 14 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 15 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 16 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 17 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 18 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 19 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 20 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 21 - Agroline
Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park | Obraz 22 - Agroline
1/22
Začiatočná ponuka:
200,70 €
Cena bez DPH
1 500 DKK
250,88 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Rok výroby: 2000
Vlastná hmotnosť: 250 kg
Lokalizácia: Dánsko Tølløse6713 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 1423559
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-03 11:50
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Opis
Celkový rozmer: dĺžka - 2,5 m, výška - 1,25 m
Motor
Výkon: 5.44 HP (4 kW)
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: 10104

Dodatočné informácie — Motorový kultivátor A. Flensborg RD-park

Funktionstestet ved auktionsoprettelse
:Ja, funktionstestet af sælgerHvad omfattede funktionstesten:Motor startet og kørte
Kørsel / bevægelse testetInformation om brug:Genstanden har ikke været i brug de seneste 3 månederInformation fra nuværende ejer:Genstanden virker, men har anmærkningerKendte anmærkninger og fejl:Almindeligt slid.
Piver lidt i bremsen, da den ikke har været startet op de sidst 2-3 månederHar været opbevaret:Under tag / vejrbeskyttet
År ifølge: Typeskilt
Anvendelsesområde: Brugt på kirkegård til havearbejde
Læssehjælp med: Maskine
Bredde: 930 mm
mærke: A. Flensborg
CE-mærkning
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
motorový kultivátor Grillo 127 motorový kultivátor Grillo 127
2
Cena na požiadanie
Motorový kultivátor
2001
Taliansko, Forlì
BRIGHI DANTE - MACCHINE AGRICOLE
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Motorový kultivátor
1999
Holandsko, Nieuwerkerk aan den IJssel
Duijndam Machines
Obráťte sa na predajcu
dražba 188,20 € 2 100 SEK
Motorový kultivátor
Švédsko, Trelleborg
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
nový motorový kultivátor BCS 738 POWERSAFE nový motorový kultivátor BCS 738 POWERSAFE nový motorový kultivátor BCS 738 POWERSAFE
3
4 600 € Vrátane DPH
Motorový kultivátor
2022
Stav nový
Výkon 8.5 HP (6.25 kW) Šírka záberu 660 mm
Španielsko, Madrid
Fercasa SL
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Motorový kultivátor
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
6 595 € Vrátane DPH
Motorový kultivátor
2026
Rakúsko, At-5274 Burgkirchen
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Motorový kultivátor
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Motorový kultivátor
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový motorový kultivátor Con múltiples accesorios
1
Cena na požiadanie
Motorový kultivátor
Stav nový
Peru, San Martin
GMR Máquinas
Obráťte sa na predajcu
nový motorový kultivátor Ducati DTL10000
1
1 146 € 4 200 000 COP
Motorový kultivátor
Stav nový
Výkon 7 HP (5.15 kW) Palivo benzín
Kolumbia, Manizales
ATR AGROMAQUINAS 
Obráťte sa na predajcu
nový motorový kultivátor Herkules UE 510 DH nový motorový kultivátor Herkules UE 510 DH nový motorový kultivátor Herkules UE 510 DH
3
5 099 € Vrátane DPH
Motorový kultivátor
2024
Stav nový
Nemecko, Gross-Umstadt
Seippel Landmaschinen GmbH Land-, Forst- und Gartentechnik
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Motorový kultivátor
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba 353 €
Motorový kultivátor
Stav nový
Výkon 10 HP (7.35 kW) Šírka záberu 1 200 mm Hĺbka úpravy 180 mm
Belgicko, Aye
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
2 000 €
Motorový kultivátor
Výkon 8 HP (5.88 kW)
Rumunsko, Borș
SZENTMIKLOSI ADALBERT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
Obráťte sa na predajcu
nový motorový kultivátor Forte FD900TE
1
1 991 € 7 300 000 COP
Motorový kultivátor
Stav nový
Palivo diesel Hĺbka úpravy 150 mm
Kolumbia, Manizales
ATR AGROMAQUINAS 
Obráťte sa na predajcu
motorový kultivátor KTC
1
Cena na požiadanie
Motorový kultivátor
Výkon 10 HP (7.35 kW) Palivo diesel Šírka záberu 1 500 mm Hĺbka úpravy 400 mm
Kolumbia, Bogota
Agrovert SAS
Obráťte sa na predajcu
dražba 349 €
Motorový kultivátor
Stav nový
Výkon 10 HP (7.35 kW) Šírka záberu 600 mm Hĺbka úpravy 100 mm
Belgicko, Aye
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
nový motorový kultivátor Forte FG500 nový motorový kultivátor Forte FG500 nový motorový kultivátor Forte FG500
3
751,40 € 2 755 000 COP
Motorový kultivátor
Stav nový
Kolumbia, Manizales
ATR AGROMAQUINAS 
Obráťte sa na predajcu
nový motorový kultivátor Husqvarna TF 338
1
1 088 € 3 990 000 COP
Motorový kultivátor
Stav nový
Výkon 4.83 HP (3.55 kW) Palivo benzín
Kolumbia, Manizales
ATR AGROMAQUINAS 
Obráťte sa na predajcu
nový motorový kultivátor Fujita B1050
1
1 609 € 5 900 000 COP
Motorový kultivátor
Stav nový
Kolumbia, Manizales
ATR AGROMAQUINAS 
Obráťte sa na predajcu