Agroline » Aukcia predajov prípravy zásob sena » Aukcia predajov pásov zhrňovačov » Aukcia predajov pásov zhrňovačov Elho » Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S »

Predám pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S prostredníctvom aukcie

Elho V-Twin 950 S
896,30 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 1 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 2 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 3 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 4 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 5 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 6 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 7 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 8 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 9 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 10 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 11 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 12 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 13 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 14 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 15 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 16 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 17 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 18 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 19 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 20 - Agroline
Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S | Obraz 21 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
1/21
Začiatočná ponuka:
896,30 €
Cena bez DPH
10 000 SEK
1 120,38 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Elho
Model: V-Twin 950 S
Rok výroby: 2024
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3269835
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-07 12:23
Dátum umiestnenia: 2. 9. 2026
Opis
Šírka záberu: 4,59 m
Celkový rozmer: dĺžka - 3,15 m
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: EL9780
Farba: zlatý

Dodatočné informácie — Pásový zhrňovač Elho V-Twin 950 S

Information om användning:Nuvarande ägare har aldrig använt objektet i egen regiInformation från nuvarande ägare:Inga anmärkningar eller fel som nuvarande ägare känner till
År enligt: Typskylt
Fäste: 3-punkt
Transportbredd (m): 315cm
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 484 € 5 400 SEK
Pásový zhrňovač - traktorový mulčovač
2024
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 7 708 € 86 000 SEK
Robotická kosačka
2025
24.06 HP (17.68 kW)
Palivo benzín Pásový podvozok
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 9 052 € 101 000 SEK
Vyvážacia súprava
2025
Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 896,30 € 10 000 SEK
Pásový zhrňovač - stínacia hlavica
2024
Švédsko, Karlstad
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 9 321 € 104 000 SEK
Pásový zhrňovač - disková brána
2023
Šírka záberu 7,25 m
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 609,50 € 6 800 SEK
Pásový zhrňovač - traktorový mulčovač
2023
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 44 280 € 494 000 SEK
Vyvážacia súprava
2023
4 734 m/h
Palivo diesel Nosnosť 3 500 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 300 € 14 500 SEK
Aplikátor tekutých hnojív
2019
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
165 100 €
Zemiakový kombajn
2024
Švédsko, Höganäs
GRIMME Skandinavien A/S
Obráťte sa na predajcu
123 500 €
Zemiakový kombajn
2024
Švédsko, Customer
GRIMME Skandinavien A/S
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Pásový zhrňovač - kliešte na balíky
2024
Vlastná hmotnosť 178 kg
Švédsko, Värmdö
Maskinera AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 078 € 45 500 SEK
Kolesový traktor
10 360 m/h
Výkon 145 HP (107 kW) Palivo diesel Nosnosť 1 070 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
7 080 € 79 000 SEK
Kosačka na okraje cesty
2024
Švédsko, Stugun
Obráťte sa na predajcu
dražba 19 900 € 222 000 SEK
Pluh otočný
2024
Švédsko, Kumla
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 434 € 16 000 SEK
Kolesový traktor
2026
1 m/h
Výkon 24.47 HP (17.99 kW) Pohon 4x4 Čelný nakladač Rýchlosť otáčania PTO 540 ot/min
Švédsko, Ilsbo
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 300 € 14 500 SEK
Pásový zhrňovač - disková brána
2019
Šírka záberu 3,5 m
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 129 € 12 600 SEK
Kolesový traktor
1974
Výkon 77.5 HP (56.96 kW) Palivo diesel Nosnosť 1 940 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden