Predám plechový hangár KMY Industrial 100x50x18' prostredníctvom aukcie

KMY Industrial 100x50x18'
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Nový plechový hangár KMY Industrial 100x50x18' - Agroline
1/1
Požiadať o dodatočné fotografie
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Rok výroby: 2026
Vlastná hmotnosť: 6 795 kg
Lokalizácia: Španielsko Zaragoza
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-10-15 09:30
Dátum zakončenia: 2026-10-16 19:00
Do začiatku zostalo: 38 dní 08:13
Dátum umiestnenia: 29. 8. 2026
Agroline ID: NM52146
Stav
Stav: nový
Dodatočné informácie
VIN: 240085686
V sklade 1

Dodatočné informácie — Nový plechový hangár KMY Industrial 100x50x18'

Unused 2026 KMY Industrial 100x50x18' Galvanized Steel Framed Building, High Strength Steel Framed Building, 12no Pillars, 12no Beams - 240085686
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
nový plechový hangár KMY Industrial 100x30x20'
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový plechový hangár KMY Industrial 100X50X20'
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový plechový hangár Best Machinery L100' x W50' x H15' High Strength Steel Fram
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
nový plechový hangár Best Machinery L100' x W50' x H15' High Strength Steel Framed
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový plechový hangár Best Machinery L100' x W50' x H15' High Strength Steel Framed
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový plechový hangár 2026 Hills Industrial W 20' x  L40' x H 6' Heavy Duty Shelter
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový plechový hangár MFGSTAR MSC2020F
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový plechový hangár JD 2026 JD Industrial Hunting Lodge, 6' Total Glass Windows Total B
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový plechový hangár MFGSTAR MSC2020F
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový plechový hangár 2026 Hills Industrial W 20' x  L40' x H 6' Heavy Duty Shelter
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový plechový hangár KMY Industrial 100X50X20'
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový plechový hangár KMY Industrial 100x50x18'
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový plechový hangár KMY Industrial 100x30x20'
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový plechový hangár MFGSTAR MSC2030F
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový plechový hangár JD MG01
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový plechový hangár KMY Industrial 100x50x18'
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový plechový hangár Best 2026 Best Machinery L100' x W50' x H15' High Strength Steel Fram
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový plechový hangár Hills Industrial W 20' x  L40' x H 6' Heavy Duty Shelter
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový plechový hangár JD MG01
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový plechový hangár MFGSTAR MSC2030F
1
dražba Dražba
Plechový hangár
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu