Agroline » Aukcia predajov strojov na spracovanie pôdy » Aukcia predajov pluhov otočných » Aukcia predajov pluhov otočných Kuhn » Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow »

Predám pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow prostredníctvom aukcie

Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow
4 682 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 1 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 2 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 3 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 4 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 5 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 6 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 7 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 8 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 9 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 10 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 11 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 12 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 13 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 14 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 15 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 16 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 17 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 18 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 19 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 20 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 21 - Agroline
Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow | Obraz 22 - Agroline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/22
Začiatočná ponuka:
4 682 €
35 000 DKK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Kuhn
Rok výroby: 2002
Vlastná hmotnosť: 1 000 kg
Lokalizácia: Dánsko Nordjylland
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-04 11:00
Dátum zakončenia: 2026-09-11 09:05
Dátum umiestnenia: 22. 8. 2026
Agroline ID: NL52042
Opis
Šírka záberu: 3,5 m
Počet telies: 6
Druh: pre traktor
Celkový rozmer: 1,8 m × 13 m × 1,5 m
Nápravy
Stav pneumatík: 50 %
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
Farba: oranžový

Dodatočné informácie — Pluh otočný Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow

Anglický
Make: Kuhn
Model: Vari-Manager 6 furet / furrow
Note: Hydraulisk justerbar / hydralik adjustable - NSH
Year: 2002
Hours approx: Unknown
Tires % good: 50
CE marked: Yes
Working width m: 3,5
Transport dim. (L x W x H) m: 1,8 x 13 x 1,5
Weight kg approx: 1,000
Weight is estimated and non-binding: Yes
Is visually reviewed, but not fully tested in all functions: Yes
Might be in operation until delivery: Yes
Visual condition (1-5) 5=best: 3
Technical condition (1-5) 5=best: 3
Categories: Farm & Forest Equipment

,
 

Agricultural Equipment


Very well maintained reversible plough with NSH stone release on all joints Kuhn Vari-Manager 6 furet / furrow - Hydraulisk justerbar / hydralik adjustable - NSH
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 5 418 € 40 500 DKK
Pluh otočný
2006
Šírka záberu 3,3 m
Dánsko, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 7 358 € 55 000 DKK
Pluh otočný
2017
Dánsko, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 17 260 € 129 000 DKK
Pluh otočný
2023
Dánsko, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
5 500 € Bez DPH
Pluh otočný
2002
Šírka záberu 2 m
Nemecko, Salzkotten
Agravis Technik Center GmbH
Obráťte sa na predajcu
27 064 € Vrátane DPH
Pluh otočný
2017
Druh pre traktor
Dánsko, Dk-9700 Brønderslev
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
7 717 € Vrátane DPH
Pluh otočný
2002
Šírka záberu 2 m Počet telies 4
Nemecko, 26655 Westerstede
Heinrich Schröder Landmaschinen KG
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 682 € 35 000 DKK
Pluh otočný
Šírka záberu 4 m
Dánsko, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
12 900 € Vrátane DPH
Pluh otočný
2001
Počet telies 3+1
Ukrajina
TOV "AGRO-TEHNO-SERVIS"
Obráťte sa na predajcu
18 920 € Vrátane DPH
Pluh otočný
2001
Počet telies 9
Nemecko, Kunde
Merkantil Export-Import GmbH
Obráťte sa na predajcu
12 000 € Bez DPH
Pluh otočný
2004
Šírka záberu 3,5 m Počet telies 5+1 Hĺbka úpravy 320 mm Výkonnosť 2 ha/hod. Požadovaný výkon traktora 250 HP Pracovná rýchlosť 4 km/h Druh pre traktor
Slovensko
AGROTRADE GROUP spol. s r.o.
Obráťte sa na predajcu
8 000 €
Pluh otočný
2004
Počet telies 3
Taliansko, Grosseto
Progetto Cervetti srl. agricultural
Obráťte sa na predajcu
11 000 € Bez DPH
Pluh otočný
2004
Šírka záberu 3,6 m Počet telies 8 Druh pre traktor
Nemecko, Kettenkamp
B+K Traktoren Vertriebs GmbH
Obráťte sa na predajcu
5 200 € Bez DPH
Pluh otočný
2006
Počet telies 3
Nórsko, Oppland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
dražba 10 030 € 75 000 DKK
Pluh otočný
2018
Počet telies 8 Druh pre traktor
Dánsko, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
8 000 €
Pluh otočný
2004
Druh pre traktor
Taliansko, Anzola Emilia (BO)
CERVETTI TRACTOR SRL
Obráťte sa na predajcu
6 900 € Bez DPH
Pluh otočný
2004
Nemecko, Meppen
Agravis Technik Center GmbH
Obráťte sa na predajcu
8 318 € Vrátane DPH
Pluh otočný
1999
Počet telies 4
Nemecko, Kunde
Merkantil Export-Import GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba 9 231 € 69 000 DKK
Pluh otočný
2023
Druh pre traktor
Dánsko, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
3 900 € Bez DPH
Pluh otočný
2002
Počet telies 5+1+1 Druh pre traktor
Slovensko, Šurany
AGROSEPO s.r.o.
Obráťte sa na predajcu
11 305 € Vrátane DPH
Pluh otočný
2005
Druh pre traktor
Francúzsko, Fr-56120 Josselin
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu