Agroline » Aukcia predajov strojov na spracovanie pôdy » Aukcia predajov pluhov otočných » Aukcia predajov pluhov otočných Överum » Pluh otočný Överum Delburen »

Predám pluh otočný Överum Delburen prostredníctvom aukcie

Överum Delburen
2 330 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Pluh otočný Överum Delburen - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 1 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 2 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 3 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 4 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 5 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 6 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 7 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 8 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 9 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 10 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 11 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 12 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 13 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 14 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 15 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 16 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 17 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 18 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 19 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 20 - Agroline
Pluh otočný Överum Delburen | Obraz 21 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/21
Začiatočná ponuka:
2 330 €
26 000 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Överum
Model: Delburen
Rok výroby: 2001
Lokalizácia: Švédsko Ockelbo
Identifikačné číslo predajcu: 273351
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-09 10:29
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Opis
Druh: pre traktor
Celkový rozmer: 6,9 m × 2,8 m × 1,7 m
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Pluh otočný Överum Delburen

Fabrikat: Överum
Modell: Delburen växelplog
Baujahr: 2001
Delburen Växelplog
Mått & vikt
Övriga upplysningar
Ser bra ut inga synliga fel
Skivrisslor
Några nya skärtallrikar
Säljarens kommentarer
Fungerar bra
Servad och underhållen
Transport kan ordnas av JWS
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 268,90 € 3 000 SEK
Pluh otočný - kolesový nakladač
2002
Palivo diesel Pohon 4x4 Rýchlosť 40 km/h
Švédsko, Svärdsjö
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 313,70 € 3 500 SEK
Ľahký príves
2003
Vlastná hmotnosť 170 kg Počet náprav 1 Poloha kolesa mimo plošiny
Švédsko, Åkersberga
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 6 722 € 75 000 SEK
Sklápací príves
2001
Nosnosť 16 000 kg Počet náprav 2
Švédsko, Hammenhög
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
pluhy otočné Överum rok výroby: od 1998 do 2004
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 1 076 € 12 000 SEK
Pluh otočný - cisterna PHM
2001
Vlastná hmotnosť 6 740 kg Počet náprav 3
Švédsko, Hörby
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 53,78 € 600 SEK
Pluh otočný - iné klimatizačné zariadenie
2001
Švédsko, Hammenhög
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 9 859 € 110 000 SEK
Pluh otočný - minirýpadlo
2001
4 567 m/h
Výkon 33.08 kW (45 HP) Palivo diesel
Švédsko, Krylbo
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 116,50 € 1 300 SEK
Pluh otočný - montážná plošina
2002
Švédsko, Trelleborg
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 076 € 12 000 SEK
Pluh otočný - stavebný kontajner
2002
Švédsko, Alvesta
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 492,90 € 5 500 SEK
Skriňové auto
2000
657 247 km
Výkon 220 HP (162 kW) Palivo diesel Pohon 4x2
Švédsko, Södertälje
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu