Agroline » Aukcia predajov strojov na spracovanie pôdy » Aukcia predajov pôdnych fréz » Aukcia predajov pôdnych fréz Captok » Nový pôdna fréza Captok CK180 »

Predám pôdnu frézu Captok CK180 prostredníctvom aukcie

Captok CK180
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Nový pôdna fréza Captok CK180 - Agroline
1/1
Požiadať o dodatočné fotografie
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Captok
Model: CK180
Rok výroby: 2026
Vlastná hmotnosť: 3 000 kg
Lokalizácia: Španielsko Zaragoza
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-10-15 09:30
Dátum zakončenia: 2026-10-16 19:00
Do začiatku zostalo: 39 dní 14:23
Dátum umiestnenia: 31. 8. 2026
Agroline ID: ZX52146
Stav
Stav: nový
Dodatočné informácie
VIN: 180H260735
V sklade 1

Dodatočné informácie — Nový pôdna fréza Captok CK180

Unused 2026 Captok CK180 Rotary Tiller to suit Skidsteer - 180H260735
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
nová sklápacia nadstavba Almac KDM 13 nová sklápacia nadstavba Almac KDM 13 nová sklápacia nadstavba Almac KDM 13
3
Cena na požiadanie
Pôdna fréza - sklápacia nadstavba
2026
Stav nový
Španielsko, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Pôdna fréza - hydraulická ruka
2026
Stav nový
Španielsko, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Pôdna fréza - hydraulická ruka
2026
Stav nový
Španielsko, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
nový hydraulická ruka Fassi F605R.2.6 HXP TECHNO nový hydraulická ruka Fassi F605R.2.6 HXP TECHNO nový hydraulická ruka Fassi F605R.2.6 HXP TECHNO
3
Cena na požiadanie
Pôdna fréza - hydraulická ruka
2026
Stav nový
Španielsko, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Pôdna fréza - kontajnerový nosič
2026
Stav nový
Nosnosť 22 000 kg
Španielsko, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Pôdna fréza - hydraulická ruka
2026
Stav nový
Španielsko, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Pôdna fréza - hydraulická ruka
2026
Stav nový
Španielsko, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Pôdna fréza - hydraulická ruka
2026
Stav nový
Španielsko, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulická ruka Fassi F605R.2.7 HXP TECHNO nový hydraulická ruka Fassi F605R.2.7 HXP TECHNO nový hydraulická ruka Fassi F605R.2.7 HXP TECHNO
3
Cena na požiadanie
Pôdna fréza - hydraulická ruka
2026
Stav nový
Španielsko, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Pôdna fréza - hydraulická ruka
2026
Stav nový
Španielsko, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Obráťte sa na predajcu
nový stojan na prepravu skla Almac MULTIFRAME nový stojan na prepravu skla Almac MULTIFRAME nový stojan na prepravu skla Almac MULTIFRAME
3
Cena na požiadanie
Pôdna fréza - stojan na prepravu skla
2026
Stav nový
Španielsko, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Pôdna fréza - hydraulická ruka
2026
Stav nový
Španielsko, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Pôdna fréza - hydraulická ruka
2026
Stav nový
Vyloženie výložníka 17,1 m Výška zdvihu 5,99 m Nosnosť 740 kg
Španielsko, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Pôdna fréza - kontajnerový nosič
2026
Stav nový
Nosnosť 20 000 kg
Španielsko, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Pôdna fréza - kontajnerový nosič
2026
Stav nový
Nosnosť 20 000 kg
Španielsko, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Pôdna fréza - hydraulická ruka
2026
Stav nový
Španielsko, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Pôdna fréza - hydraulická ruka
2026
Stav nový
Španielsko, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Pôdna fréza - hydraulická ruka
2026
Stav nový
Španielsko, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Obráťte sa na predajcu