Agroline » Aukcia predajov prípravy zásob sena » Aukcia predajov prívesov na balíky » Aukcia predajov prívesov na balíky Inuma » Príves na balíky Inuma QBS56SW »

Predám príves na balíky Inuma QBS56SW prostredníctvom aukcie

Inuma QBS56SW
4 000 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Príves na balíky Inuma QBS56SW - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 1 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 2 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 3 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 4 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 5 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 6 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 7 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 8 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 9 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 10 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 11 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 12 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 13 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 14 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 15 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 16 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 17 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 18 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 19 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 20 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 21 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 22 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 23 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 24 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 25 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 26 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 27 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 28 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 29 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 30 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 31 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 32 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 33 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 34 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 35 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 36 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 37 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 38 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 39 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 40 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 41 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 42 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 43 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 44 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 45 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 46 - Agroline
Príves na balíky Inuma QBS56SW | Obraz 47 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/47
Začiatočná ponuka:
4 000 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Inuma
Model: QBS56SW
Rok výroby: 2012
Vlastná hmotnosť: 16 500 kg
Lokalizácia: Litva Šakiai
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-24
Dátum zakončenia: 2026-09-10 12:57
Dátum umiestnenia: 25. 8. 2026
Agroline ID: FG52081
Nápravy
Počet náprav: 2
Stav
Stav: pojazdené
Technická prehliadka do: 2025-06
Dodatočné informácie
Farba: oranžový

Dodatočné informácie — Príves na balíky Inuma QBS56SW

Anglický
Auction item.
Square bale trailer with a defect.
Electrical control unit needs to be calibrated.
Everything else was working.
Has been unused for 3 years.
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
4 250 €
Sklápací príves
Litva, Šilalė
UAB "Nousta"
Obráťte sa na predajcu
8 500 €
Sklápací príves
2008
Počet náprav 3
Litva, Kužiai
JOINT STOCK COMPANY KASLITA
Obráťte sa na predajcu
3 500 € Bez DPH
Sklápací príves
2012
Nosnosť 22 300 kg Podvozok pneumatický/pneumatický Vlastná hmotnosť 7 700 kg Počet náprav 3
Estónsko, Sauga vald
Baltic Truck OÜ
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 500 € Bez DPH
Sklápací príves
1991
Počet náprav 1
Litva, Marijampolė
Auction Baltic UAB
Obráťte sa na predajcu
dražba 620 € Bez DPH
Sklápací príves
1989
Nosnosť 9 000 kg Vlastná hmotnosť 3 000 kg Počet náprav 2
Litva, Lazdijai
Auction Baltic UAB
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 000 € Bez DPH
Sklápací príves
2003
Vlastná hmotnosť 5 680 kg Počet náprav 2
Litva, Prienai
Auction Baltic UAB
Obráťte sa na predajcu
dražba 150 € Bez DPH
Sklápací príves
1981
Počet náprav 2
Litva, Vilnius
Auction Baltic UAB
Obráťte sa na predajcu
4 500 € Bez DPH
Sklápací príves
2012
Vlastná hmotnosť 7 496 kg
Fínsko, Hamina
MAATORI
Obráťte sa na predajcu
dražba 6 700 € Bez DPH
Sklápací príves
2001
Počet náprav 2
Litva, Vilnius
Auction Baltic UAB
Obráťte sa na predajcu
dražba 500 € Bez DPH
Sklápací príves
Litva, Anykščiai
Auction Baltic UAB
Obráťte sa na predajcu
13 500 € Bez DPH
Sklápací príves
2017
Nosnosť 10 000 kg Podvozok krútenie Vlastná hmotnosť 3 540 kg Počet náprav 2
Litva, Panevėžys
SPECAGRA, UAB
Obráťte sa na predajcu
5 100 €
Sklápací príves
2000
Litva, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
UAB "LOPARUS"
Obráťte sa na predajcu
2 000 €
Sklápací príves
2024
Litva, Plungė
UAB VENSVA
Obráťte sa na predajcu
6 750 € Bez DPH
Sklápací príves
2012
Nosnosť 22 100 kg Podvozok pneumatický/pneumatický Vlastná hmotnosť 7 900 kg Počet náprav 3
Holandsko, Venlo
GAST TRUCKS VENLO BV
Obráťte sa na predajcu
5 900 €
Sklápací príves
Počet náprav 2
Litva, Mažeikiai
UAB “Kunista”
Obráťte sa na predajcu
3 450 € Bez DPH
Sklápací príves
2014
Nosnosť 1 320 kg Vlastná hmotnosť 680 kg Počet náprav 2
Holandsko, Rheden
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Sklápací príves
2012
Nosnosť 28 700 kg Objem 34 m³ Podvozok pneumatický/pneumatický Vlastná hmotnosť 7 300 kg Počet náprav 4 Spôsob vykladania z troch strán
Poľsko, Łupice
Obráťte sa na predajcu
12 500 €
Sklápací príves
Počet náprav 2
Litva, Šilalė
UAB "Nousta"
Obráťte sa na predajcu
15 538 €
Sklápací príves
2012
Nosnosť 13 700 kg Počet náprav 2 Spôsob vykladania z troch strán
Poľsko, Podegrodzie
Dyrek Maszyny Budowlane
Obráťte sa na predajcu
14 950 €
Sklápací príves
2012
Nosnosť 14 020 kg Podvozok pneumatický/pneumatický Vlastná hmotnosť 9 980 kg Počet náprav 3
Holandsko, MAASDIJK
Semtrade B.V.
Obráťte sa na predajcu