Predám samozberací voz prostredníctvom aukcie

Samozberací voz
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Samozberací voz - Agroline
Samozberací voz | Obraz 1 - Agroline
Samozberací voz | Obraz 2 - Agroline
Samozberací voz | Obraz 3 - Agroline
Samozberací voz | Obraz 4 - Agroline
Samozberací voz | Obraz 5 - Agroline
Samozberací voz | Obraz 6 - Agroline
Samozberací voz | Obraz 7 - Agroline
Samozberací voz | Obraz 8 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/8
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Lokalizácia: Nórsko Innlandet
Identifikačné číslo predajcu: 45590
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-06-30 15:23
Dátum zakončenia: 2026-07-07 15:00
Dátum umiestnenia: viac ako 1 mesiac
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Samozberací voz

Lessevogn/hengerprosjekt
Selges for kunde. Lokasjon: Løten
Ved salg er vi behjelpelig med transport. Send e-post til ukázať kontakty for tilbud på frakt
Salgsobjektet selges "som den er"
det er i alle sammenhenger kjøpers risiko dersom budgivningen skjer uten at objektet er testet
besiktiget og eventuelt prøvekjørt
Med forbehold om feil i annonsen
Objektet kan fortsatt bli solgt selv om minstepris ikke oppnås
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Samozberací voz
Nórsko, Innlandet
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Samozberací voz
Nórsko, Innlandet
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Samozberací voz
Nórsko, Trøndelag
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
samozberacie vozy
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
samozberací voz Underhaug
1
dražba Dražba
Samozberací voz
Nórsko, Møre og Romsdal
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Samozberací voz
2007
Nórsko, Trøndelag
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Samozberací voz
1985
Počet náprav 1
Nórsko, Vestfold Og Telemark
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Samozberací voz
Počet náprav 1
Nórsko, Nordland
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
1 300 € Bez DPH
Samozberací voz
1992
Nórsko, Oppland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
800 € Bez DPH
Samozberací voz
Počet náprav 1
Nórsko, Oppland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
13 000 € Bez DPH
Samozberací voz
Objem 40 m³ Počet náprav 2
Nórsko, Oppland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
1 600 € Bez DPH
Samozberací voz
Počet náprav 1
Nórsko, Oppland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
1 800 € Bez DPH
Samozberací voz
Počet náprav 1
Nórsko, Oppland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
3 600 € Bez DPH
Samozberací voz
1900
Nórsko, Oppland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
2 300 € Bez DPH
Samozberací voz
1900
Počet náprav 1
Nórsko, Oppland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
1 800 € Bez DPH
Samozberací voz
1900
Nórsko, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
1 800 € Bez DPH
Samozberací voz
1991
Počet náprav 1
Nórsko, Møre og Romsdal
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
1 500 € Bez DPH
Samozberací voz
1900
Nórsko, Møre og Romsdal
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
900 € Bez DPH
Samozberací voz
1900
Počet náprav 1
Nórsko, Telemark
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
1 800 € Bez DPH
Samozberací voz
1900
Nórsko, Møre og Romsdal
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
1 800 € Bez DPH
Samozberací voz
1987
Vlastná hmotnosť 305 kg
Nórsko, Møre og Romsdal
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu