Agroline » Aukcia predajov lesných strojov » Aukcia predajov štiepačiek dreva » Aukcia predajov štiepačiek dreva Hakki Pilke » Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 »

Predám štiepačku dreva Hakki Pilke 37225 prostredníctvom aukcie

Hakki Pilke 37225
2 823 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 1 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 2 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 3 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 4 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 5 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 6 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 7 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 8 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 9 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 10 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 11 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 12 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 13 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 14 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 15 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 16 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 17 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 18 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 19 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 20 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 21 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 22 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 23 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 24 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 25 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 26 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 27 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 28 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 29 - Agroline
Štiepače dreva Hakki Pilke 37225 | Obraz 30 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
1/30
Začiatočná ponuka:
2 823 €
Cena bez DPH
31 500 SEK
3 528,75 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Hakki Pilke
Model: 37225
Rok výroby: 2008
Vlastná hmotnosť: 755 kg
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3269443
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-07 11:42
Dátum umiestnenia: 2. 9. 2026
Opis
Druh: horizontálny
Počet fáz: 3
Celkový rozmer: 3,65 m × 0,43 m × 1,5 m
Motor
Výkon: 10.2 HP (7.5 kW)
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: 37-10799
Farba: červený

Dodatočné informácie — Štiepače dreva Hakki Pilke 37225

Information om användning:Se kommentar om användningKommentar om användning:Sparsamt använd de 2 senaste årenInformation från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt slitage för ett begagnat objektService:Se kommentar om serviceKommentar om service:Servad av auktoriserad tekniker ca 3 år sedan
År enligt: Typskylt
Drivkälla: El, 3-fas
Klyvlängd (cm): 30-60 cm (ställbar)
Sågtyp: Kedjesåg
Transportörens längd: 410 cm
Lasthjälp: Lasthjälp i överenskommelse med säljaren
Längd: 365 cm (inkl. transportband i uppfällt läge)
Totalbredd: 115 cm
Höjd upp till locket: ca 150 cm
Totalbredd transportör: 43 cm
Bandbredd: 24 cm
Elkabeln på bilden medföljer ej
CE-märkt
Utrustad med
Transportör
Matningsbord
Nödstopp
Skyddsnät
Extra knivar 4-delad kniv medföljer
Ställbar höjd- klyven
Fotreglage för transportband
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Štiepače dreva
Švédsko
Junora
Obráťte sa na predajcu
21 960 € 245 000 SEK
Štiepače dreva
2023
Max. dĺžka guľatiny 38 cm
Švédsko, Stugun
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 684 € 41 100 SEK
Štiepače dreva
2024
225 m/h
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
štiepačky dreva Hakki Pilke rok výroby: od 2005 do 2011
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
8 200 € Bez DPH
Štiepače dreva
2010
Nórsko, Aust-Agder
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
dražba 215,10 € 2 400 SEK
Štiepače dreva
2023
Výkon 10.2 HP (7.5 kW) Max. dĺžka guľatiny 60 cm Max.priemer brvna 380 mm
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 6 722 € 75 000 SEK
Štiepače dreva
2023
779 m/h
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 793 € 20 000 SEK
Štiepače dreva
2023
Výkon 10.2 HP (7.5 kW)
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
26 600 € 643 500 CZK
Štiepače dreva
2011
Česko, Vestec, Praha-západ
Woodjob s.r.o.
Obráťte sa na predajcu
2 900 € Bez DPH
Štiepače dreva
2009
Nemecko, Grimma
Agravis Technik Center GmbH
Obráťte sa na predajcu
6 500 € Bez DPH
Štiepače dreva
2004
Nórsko, Sogn Og Fjordane
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
štiepače dreva Pilkemaster Evo 30 štiepače dreva Pilkemaster Evo 30 štiepače dreva Pilkemaster Evo 30
3
dražba 2 683 € 29 000 NOK
Štiepače dreva
2011
Nórsko, Lunner
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba 80,66 € 900 SEK
Štiepače dreva
Švédsko, Kalmar
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Štiepače dreva
2022
Výkon 5.44 HP (4 kW) Max. dĺžka guľatiny 60 cm Max.priemer brvna 340 mm
Švédsko, Mariestad
Maskinera AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 896,30 € 10 000 SEK
Štiepače dreva
2026
Švédsko, Vislanda
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
9 000 €
Štiepače dreva
2007
Taliansko, Rome
OMECO SPA
Obráťte sa na predajcu
26 830 € 649 000 CZK
Štiepače dreva
2019
Česko, Vestec, Praha-západ
Woodjob s.r.o.
Obráťte sa na predajcu
štiepače dreva Hakki Pilke 55 PRO (53) štiepače dreva Hakki Pilke 55 PRO (53) štiepače dreva Hakki Pilke 55 PRO (53)
3
56 840 € 1 375 000 CZK
Štiepače dreva
2021
Max.priemer brvna 530 mm
Česko, Vestec, Praha-západ
Woodjob s.r.o.
Obráťte sa na predajcu
1 400 € Bez DPH
Štiepače dreva
1900
Nórsko, Møre og Romsdal
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
16 080 € 389 000 CZK
Štiepače dreva
Česko, Vestec, Praha-západ
Woodjob s.r.o.
Obráťte sa na predajcu
11 560 € 125 000 NOK
Štiepače dreva
2009
Výkon 34 HP (24.99 kW) Palivo diesel
Nórsko, HEIMDAL
Obráťte sa na predajcu