Agroline » Aukcia predajov lesných strojov » Aukcia predajov štiepačiek dreva » Aukcia predajov štiepačiek dreva Igland » Štiepače dreva Igland 6,5tonns vedkløyver WS65 »

Predám štiepačku dreva Igland 6,5tonns vedkløyver WS65 prostredníctvom aukcie

Igland 6,5tonns vedkløyver WS65
736,70 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Štiepače dreva Igland 6,5tonns vedkløyver WS65 - Agroline
Štiepače dreva Igland 6,5tonns vedkløyver WS65 | Obraz 1 - Agroline
Štiepače dreva Igland 6,5tonns vedkløyver WS65 | Obraz 2 - Agroline
Štiepače dreva Igland 6,5tonns vedkløyver WS65 | Obraz 3 - Agroline
Štiepače dreva Igland 6,5tonns vedkløyver WS65 | Obraz 4 - Agroline
Štiepače dreva Igland 6,5tonns vedkløyver WS65 | Obraz 5 - Agroline
Štiepače dreva Igland 6,5tonns vedkløyver WS65 | Obraz 6 - Agroline
Štiepače dreva Igland 6,5tonns vedkløyver WS65 | Obraz 7 - Agroline
Štiepače dreva Igland 6,5tonns vedkløyver WS65 | Obraz 8 - Agroline
Štiepače dreva Igland 6,5tonns vedkløyver WS65 | Obraz 9 - Agroline
Štiepače dreva Igland 6,5tonns vedkløyver WS65 | Obraz 10 - Agroline
Štiepače dreva Igland 6,5tonns vedkløyver WS65 | Obraz 11 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/11
Začiatočná ponuka:
736,70 €
8 000 NOK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Igland
Model: 6,5tonns vedkløyver WS65
Rok výroby: 2024
Lokalizácia: Nórsko Hov
Identifikačné číslo predajcu: 623818
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-26 21:05
Dátum zakončenia: 2026-09-03 14:00
Dátum umiestnenia: 27. 8. 2026
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Štiepače dreva Igland 6,5tonns vedkløyver WS65

Igland WS 65
Vedkløyver
2 år gammel
6,5tonn
Lite brukt
Fin og velholdt
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 368,30 € 4 000 NOK
Štiepače dreva
2026
Nórsko, Seljord
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 144 € 45 000 NOK
Štiepače dreva
2026
Výkon 135 HP (99 kW)
Nórsko, Seljord
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 604 € 50 000 NOK
Štiepače dreva
2022
Max. dĺžka guľatiny 50 cm Max.priemer brvna 430 mm
Nórsko, Kongsberg
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
štiepačky dreva Igland rok výroby: od 2021
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
2 300 € Bez DPH
Štiepače dreva
1900
Nórsko, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Štiepače dreva
2023
Nórsko, Buskerud
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
11 500 € Bez DPH
Štiepače dreva
2022
Nórsko, Hordaland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
12 500 € Bez DPH
Štiepače dreva
2022
Výkon 10.2 HP (7.5 kW)
Nórsko, Rogaland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
3 300 € Bez DPH
Štiepače dreva
2021
Nórsko, Oppland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
štiepače dreva Dalen 1254
1
dražba 184,20 € 2 000 NOK
Štiepače dreva
1900
Nórsko, Kongsberg
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 565 € 17 000 NOK
Štiepače dreva
2003
Nórsko, Holmestrand
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
288,30 € 1 250 PLN
Štiepače dreva
2026
Stav nový
Poľsko, Słupia
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ROLMAPOL Marcin Dziekan
Obráťte sa na predajcu
nový štiepače dreva Łuparka Strumyk na wałek WOM Transport cała Polska nový štiepače dreva Łuparka Strumyk na wałek WOM Transport cała Polska nový štiepače dreva Łuparka Strumyk na wałek WOM Transport cała Polska
3
228,30 € 990 PLN
Štiepače dreva
2023
Stav nový
Poľsko, Słupia
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ROLMAPOL Marcin Dziekan
Obráťte sa na predajcu
11 600 € Bez DPH
Štiepače dreva
2019
Nórsko, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
1 000 € Bez DPH
Štiepače dreva
1900
Nórsko, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
6 500 € Bez DPH
Štiepače dreva
2004
Nórsko, Sogn Og Fjordane
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
8 200 € Bez DPH
Štiepače dreva
2010
Nórsko, Aust-Agder
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
207,50 € 900 PLN
Štiepače dreva
2023
Stav nový
Poľsko, Słupia
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ROLMAPOL Marcin Dziekan
Obráťte sa na predajcu
nový štiepače dreva świder 100 nový štiepače dreva świder 100 nový štiepače dreva świder 100
3
207,50 € 900 PLN
Štiepače dreva
2025
Stav nový
Poľsko, Słupia
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ROLMAPOL Marcin Dziekan
Obráťte sa na predajcu
18 700 € Bez DPH
Štiepače dreva
2024
Stav nový
Nemecko, Lennestadt
AGRAVIS Technik Lenne-Lippe GmbH
Obráťte sa na predajcu
207,50 € 900 PLN
Štiepače dreva
2023
Stav nový
Poľsko, Słupia
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ROLMAPOL Marcin Dziekan
Obráťte sa na predajcu