Agroline » Aukcia predajov lesných strojov » Aukcia predajov štiepačiek dreva » Aukcia predajov štiepačiek dreva Palax » Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S »

Predám štiepačku dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S prostredníctvom aukcie

Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S
1 673,31 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 1 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 2 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 3 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 4 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 5 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 6 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 7 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 8 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 9 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 10 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 11 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 12 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 13 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 14 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 15 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 16 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 17 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 18 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 19 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 20 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 21 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 22 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 23 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 24 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 25 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 26 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 27 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 28 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 29 - Agroline
Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S | Obraz 30 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/30
Začiatočná ponuka:
1 673,31 €
Cena bez DPH
2 100 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Palax
Model: KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S
Rok výroby: 2024
Doba prevádzky: 50 m/h
Lokalizácia: Fínsko Somero
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-31 20:26
Dátum zakončenia: 2026-09-12 20:20
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Agroline ID: VL52197
Opis
Druh: horizontálny
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: 5424001
Farba: čierny

Dodatočné informácie — Štiepače dreva Palax KS 45s, firewood processor, alternative to new, METKO26, 2024, S

Almost untouched professional Palax firewood processor.
almost unused.
registrationStatus: 3
inspectionStatus: 3
vehicleInsurance: 3
drive: 99
ceMarkingStatus
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
47 000 € Bez DPH
Fréza na pne
2024
84 m/h
Pásový podvozok
Fínsko, Hämeenlinna
MAATORI
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 992,03 € Bez DPH
UTV
2024
8 769 m/h
Fínsko, Seinäjoki
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Štiepače dreva - kolesový nakladač
2024
21 m/h
Fínsko, Jyväskylä
Kenttäsepät Oy
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
štiepačky dreva Palax rok výroby: od 2021
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
13 999 € Bez DPH
Robotická kosačka
2024
13.61 HP (10 kW)
Palivo elektr. Pásový podvozok
Fínsko, Tallinna
MAATORI
Obráťte sa na predajcu
156 500 € Bez DPH
Štiepače dreva - pásové rýpadlo
2025
18 m/h
Euro 5
Výkon 101 kW (137 HP)
Fínsko, Vaala
MAATORI
Obráťte sa na predajcu
príves s navijakom na káble JKS log cradle, like new, 2023, Savonlinna príves s navijakom na káble JKS log cradle, like new, 2023, Savonlinna príves s navijakom na káble JKS log cradle, like new, 2023, Savonlinna
3
dražba Dražba
Príves s navijakom na káble
2023
Fínsko, Savonlinna
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Štiepače dreva - rezač špár
2025
2 m/h
Fínsko, Akaa
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Štiepače dreva - drviaca lopata
2023
Fínsko, Seinäjoki
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Štiepače dreva - lesnícky drapák
2024
Fínsko, Jyväskylä
Kenttäsepät Oy
Obráťte sa na predajcu
78 500 €
Dodávka osobná
2024
79 499 km
Euro 6
Výkon 163 HP (120 kW) Palivo diesel Počet miest 16+1
Fínsko, Espoo
Oy MAN Center
Obráťte sa na predajcu
11 000 €
Štiepače dreva - kontajner pre hákový nakladač
2024
Fínsko, Kalajoki
EcoTrucks Oy
Obráťte sa na predajcu
349 000 € Bez DPH
Vyvážacia súprava
2024
2 684 m/h
Výkon 258 HP (190 kW)
Fínsko, Alavus
MAATORI
Obráťte sa na predajcu
dražba 15 219,12 € Bez DPH
Štiepače dreva - minirýpadlo
2026
Stav nový
Výkon 15.4 kW (20.95 HP)
Fínsko, Muurame
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Štiepače dreva - hydraulické kladivo
2022
Stav nový
Fínsko, Lempäälä
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
78 500 €
Dodávka osobná
2024
79 499 km
Euro 6
Výkon 163 HP (120 kW) Palivo diesel Počet miest 16
Fínsko, Lempäälä
Oy MAN Center
Obráťte sa na predajcu
139 900 €
Štiepače dreva - kolesové rýpadlo
2024
Fínsko, Turku
Suvanto Trucks Oy
Obráťte sa na predajcu
nový parný kotol AP ROVIS SGCDE nový parný kotol AP ROVIS SGCDE
2
1 € Bez DPH
Štiepače dreva - parný kotol
2024
Stav nový
Fínsko, Helsinki
ETC EUROPE TRUCK FINLAND OY
Obráťte sa na predajcu
104 900 €
Štiepače dreva - minirýpadlo
2024
Fínsko, Turku
Suvanto Trucks Oy
Obráťte sa na predajcu
sklápacia nadstavba Rahtilava 16t Sisäpituus 6300mm sklápacia nadstavba Rahtilava 16t Sisäpituus 6300mm
2
Cena na požiadanie
Štiepače dreva - sklápacia nadstavba
2024
Fínsko, Turku
Suvanto Trucks Oy
Obráťte sa na predajcu
29 900 €
Štiepače dreva - iný generátor
2022
111 m/h
Fínsko, Turku
Suvanto Trucks Oy
Obráťte sa na predajcu