Agroline » Aukcia predajov lesných strojov » Aukcia predajov štiepačiek dreva » Aukcia predajov štiepačiek dreva Pilkemaster » Štiepače dreva Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat »

Predám štiepačku dreva Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat prostredníctvom aukcie

Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat
4 300 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Štiepače dreva Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat - Agroline
Štiepače dreva Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat | Obraz 1 - Agroline
Štiepače dreva Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat | Obraz 2 - Agroline
Štiepače dreva Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat | Obraz 3 - Agroline
Štiepače dreva Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat | Obraz 4 - Agroline
Štiepače dreva Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat | Obraz 5 - Agroline
Štiepače dreva Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat | Obraz 6 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/6
Začiatočná ponuka:
4 300 €
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Pilkemaster
Model: EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat
Rok výroby: 2012
Vlastná hmotnosť: 700 kg
Lokalizácia: Fínsko Virrat
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-24 09:24
Dátum zakončenia: 2026-09-04 18:55
Dátum umiestnenia: 30. 8. 2026
Agroline ID: RQ52160
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Štiepače dreva Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat

A very neat firewood processor in excellent condition from the first owner. The firewood processor has always been stored under a roof. - Tractor driven - Year 2012 - Weight approx. 700 kg - Margin scheme tax Financing, trade-in and transport
Used
registrationStatus: 3
inspectionStatus: 3
vehicleInsurance: 3
drive: 99
isOperationalHoursUnknown
ceMarkingStatus
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
3 550 € Bez DPH
Štiepače dreva - prevodovka
Transmission powershift incl. converter, 32010-F2212-71
Fínsko, Pietarsaari
Jannen Trukki
Obráťte sa na predajcu
3 500 € Bez DPH
Štiepače dreva - snežný pluh
2014
Fínsko, Oulu
MAATORI
Obráťte sa na predajcu
3 900 € Bez DPH
Náves s bočnou plachtou
2011
Nosnosť 34 000 kg Vlastná hmotnosť 7 000 kg Počet náprav 3
Fínsko, Tampere
MAATORI
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
štiepačky dreva Pilkemaster rok výroby: od 2009 do 2015
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
3 850 € Bez DPH
Skriňový náves
2010
Objem 92,96 m³ Podvozok pneumatický/pneumatický Počet náprav 3
Fínsko, FORSSA
Sapluuna Oy
Obráťte sa na predajcu
3 700 €
Štiepače dreva - kompaktor pre rýpadlo
2014
Vlastná hmotnosť 1 063 kg
Fínsko, Muurame
Kenttäsepät Oy
Obráťte sa na predajcu
2 900 € Bez DPH
Príves dolly
2011
Počet náprav 2
Fínsko, Seinäjoki
MAATORI
Obráťte sa na predajcu
4 500 € Bez DPH
Sklápací príves
2012
Vlastná hmotnosť 7 496 kg
Fínsko, Hamina
MAATORI
Obráťte sa na predajcu
3 300 € Bez DPH
Štiepače dreva - nesene rozmetadlo
2014
Fínsko, Oulu
MAATORI
Obráťte sa na predajcu
3 500 € Bez DPH
Štiepače dreva - snežný pluh
2014
Fínsko, Oulu
MAATORI
Obráťte sa na predajcu
25 809 € Bez DPH
Lis na okrúhle balíky
2012
Fínsko, Kuopio
Kenttäsepät Oy
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Ťahač
2012
921 000 km
Fínsko, Munsala
RM-Trucks Oy
Obráťte sa na predajcu
2 000 €
Štiepače dreva - nesene rozmetadlo
2012
Fínsko, Juva
Kenttäsepät Oy
Obráťte sa na predajcu
59 900 €
Sklápač
2012
581 000 km
Euro 5
Výkon 455 HP (334 kW) Pohon 8x2
Fínsko, Turku
Suvanto Trucks Oy
Obráťte sa na predajcu
19 900 €
Nákladné auto podvozok
2012
702 000 km
Euro 5
Výkon 730 HP (537 kW) Podvozok pneumatický/pneumatický
Fínsko, Turku
Suvanto Trucks Oy
Obráťte sa na predajcu
skriňové auto Mercedes-Benz Actros skriňové auto Mercedes-Benz Actros skriňové auto Mercedes-Benz Actros
3
Cena na požiadanie
Skriňové auto
2012
Pohon 6x2
Fínsko, Munsala
RM-Trucks Oy
Obráťte sa na predajcu
15 800 €
Ťahač
2012
1 349 999 km
Euro 5
Výkon 460 HP (338 kW) Palivo diesel Pohon 4x2 Podvozok pneumatický/pneumatický
Fínsko, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Kauppilan Autohajottamo Oy
Obráťte sa na predajcu
4 000 € Bez DPH
Štiepače dreva - lyžica na bager
2014
Fínsko, Ylivieska
MAATORI
Obráťte sa na predajcu
14 500 € Bez DPH
Mestský autobus
2012
475 000 km
Pohon 6x2
Fínsko, Kolari
MAATORI
Obráťte sa na predajcu
39 000 € Bez DPH
Turistický autobus
2012
1 200 000 km
Euro 5
Počet miest 66+1
Fínsko, Lahti
MAATORI
Obráťte sa na predajcu
26 000 € Bez DPH
Sklápač
2012
400 000 km
Pohon 8x4
Fínsko, Jyväskylä
MAATORI
Obráťte sa na predajcu