Agroline » Aukcia predajov lesných strojov » Aukcia predajov štiepkovačov » Aukcia predajov štiepkovačov Biber » Štiepkovač Biber 84RBZ »

Predám štiepkovač Biber 84RBZ prostredníctvom aukcie

Biber 84RBZ
149 000 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Štiepkovač Biber 84RBZ - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 1 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 2 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 3 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 4 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 5 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 6 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 7 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 8 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 9 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 10 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 11 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 12 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 13 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 14 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 15 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 16 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 17 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 18 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 19 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 20 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 21 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 22 - Agroline
Štiepkovač Biber 84RBZ | Obraz 23 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/23
Začiatočná ponuka:
149 000 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Biber
Model: 84RBZ
Druh: štiepkovač
Rok výroby: 2014
Doba prevádzky: 8 453 m/h
Lokalizácia: Litva Vilnius7482 km do "United States/Columbus"
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-31
Dátum zakončenia: 2026-09-17 10:36
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Agroline ID: NP52191
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Štiepkovač Biber 84RBZ

Anglický
Auction item.
The wood chipper is mounted on a truck chassis in working condition.
Truck -MAN TGS 26.540, year - 2014, VIN-WMA56SZZ4EM633041, engine power - 397 kW, weight - 25380 kg, diesel, manual transmission, EURO5G, axle formula - 6X6 mileage - 201 884 km. Technical inspection valid until 2027.03.10
Lifting crane - Epsilon M100 LD97, year 2013, lifting capacity - 2830kg., serial no. KR-03-12388
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 40 000 € Bez DPH
Štiepkovač
2012
10 936 m/h
Litva, Telšiai
Auction Baltic UAB
Obráťte sa na predajcu
dražba 25 000 € Bez DPH
Štiepkovač
2014
Litva, Klaipėda
Auction Baltic UAB
Obráťte sa na predajcu
134 950 € Bez DPH
Štiepkovač
2014
5 561 m/h
Palivo diesel
Holandsko, Veghel
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
133 900 € Bez DPH
Štiepkovač
2015
4 000 m/h
Nórsko, Akershus
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
139 500 € Bez DPH
Štiepkovač
2016
6 109 m/h
Holandsko, Holten
Jansen Holten
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Štiepkovač
2014
3 900 m/h
Výkon 480 HP (353 kW) Palivo diesel
Taliansko
W. Ladurner Srl
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 000 € Bez DPH
Štiepkovač
Litva, Jurbarkas
Auction Baltic UAB
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 500 € Bez DPH
Štiepkovač
2000
Palivo diesel Pohon 4x4
Litva, Utena
Auction Baltic UAB
Obráťte sa na predajcu
30 000 €
Štiepkovač
2010
Litva, Kužiai
JOINT STOCK COMPANY KASLITA
Obráťte sa na predajcu
179 000 € Bez DPH
Štiepkovač
2012
6 100 m/h
Maďarsko, Nyíregyháza-Oros
MAXX TRUCK HUNGARY Kft.
Obráťte sa na predajcu
180 300 € 780 000 PLN
Štiepkovač
2016
11 425 m/h
Euro 6
Výkon 490 HP (360 kW) Palivo diesel
Poľsko, Kielno
Auto-Seba
Obráťte sa na predajcu
30 000 € Bez DPH
Štiepkovač
2010
Litva, Kužiai
JOINT STOCK COMPANY KASLITA
Obráťte sa na predajcu
144 000 € Bez DPH
Štiepkovač
2012
Poľsko, Jordanow
P.H.U. Jadwiga Solowska
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Štiepkovač
2013
6 300 m/h
Dánsko, Ulstrup Br Per
PH Trading A/S
Obráťte sa na predajcu
dražba 55 120 € 412 000 DKK
Štiepkovač
2015
5 992 m/h
Výkon 460 HP (338 kW) Palivo diesel
Dánsko, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Štiepkovač
2015
3 351 m/h
Výkon 239 HP (176 kW) Palivo diesel
Poľsko, Kielno
Auto-Seba
Obráťte sa na predajcu
59 900 €
Štiepkovač
2014
Výkon 122.45 HP (90 kW)
Nemecko, Sottrum
Nutzfahrzeuge 2000 GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Štiepkovač
2014
Stav nový
Španielsko, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Obráťte sa na predajcu
16 300 € 6 000 000 HUF
Štiepkovač
2014
Euro 5
Výkon 40 HP (29.4 kW) Palivo diesel Pásový podvozok Maximálny priemer konárov 160 mm
Maďarsko, Budapest
Obráťte sa na predajcu
170 000 €
Štiepkovač
2010
10 000 m/h
Lotyšsko, Riga
I Noma
Obráťte sa na predajcu