Agroline » Aukcia predajov lesných strojov » Aukcia predajov štiepkovačov » Aukcia predajov štiepkovačov Daewoo » Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO »
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
V predaji: 457 inzerátov
8 rokov v Agroline
8 rokov v Agroline

Predám štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO prostredníctvom aukcie

Daewoo DWFKCC350PRO
1 200 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO - Agroline
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO | Obraz 1 - Agroline
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO | Obraz 2 - Agroline
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO | Obraz 3 - Agroline
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO | Obraz 4 - Agroline
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO | Obraz 5 - Agroline
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO | Obraz 6 - Agroline
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO | Obraz 7 - Agroline
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO | Obraz 8 - Agroline
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO | Obraz 9 - Agroline
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO | Obraz 10 - Agroline
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO | Obraz 11 - Agroline
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO | Obraz 12 - Agroline
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO | Obraz 13 - Agroline
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO | Obraz 14 - Agroline
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO | Obraz 15 - Agroline
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO | Obraz 16 - Agroline
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO | Obraz 17 - Agroline
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO | Obraz 18 - Agroline
Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO | Obraz 19 - Agroline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/19
Začiatočná ponuka:
1 200 €
Cena bez DPH
1 452 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Daewoo
Model: DWFKCC350PRO
Druh: štiepkovač
Rok výroby: 2026
Lokalizácia: Nemecko Hamburg
Identifikačné číslo predajcu: A1-49372-533
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-07 17:03
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Motor
Výkon: 15 HP (11.03 kW)
Palivo: benzín
Objem: 420 cm³
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Štiepkovač Daewoo DWFKCC350PRO

Anglický
15 hp; 420cc; electric start; 6 inch chipping capacity; Dual V Belt Drive; blade length 150 mm; Twin Blade Drum System; kit; unused; 6471
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 1 200 € Bez DPH
Štiepkovač
2026
Výkon 15 HP (11.03 kW) Palivo benzín
Nemecko, Hamburg
dražba 450 € Bez DPH
Štiepkovač
2025
Palivo benzín
Nemecko, Hamburg