Agroline » Aukcia predajov lesných strojov » Aukcia predajov štiepkovačov » Aukcia predajov štiepkovačov Linddana » Štiepkovač Linddana »

Predám štiepkovač Linddana prostredníctvom aukcie

Linddana
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Štiepkovač Linddana - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 1 - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 2 - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 3 - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 4 - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 5 - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 6 - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 7 - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 8 - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 9 - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 10 - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 11 - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 12 - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 13 - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 14 - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 15 - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 16 - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 17 - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 18 - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 19 - Agroline
Štiepkovač Linddana | Obraz 20 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/20
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Linddana
Druh: štiepkovač
Rok výroby: 2015
Vlastná hmotnosť: 750 kg
Lokalizácia: Nemecko Dormagen6659 km do "United States/Columbus"
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-02 09:00
Dátum zakončenia: 2026-09-04 19:00
Dátum umiestnenia: 26. 8. 2026
Agroline ID: TN52086
Opis
Hladina hluku: 124 dB
Nápravy
Počet náprav 1
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: UH9117PHB15LD1023
Farba: červený
V sklade 1
Dodatočné služby

Dodatočné informácie — Štiepkovač Linddana

2015 Linddana Single Axle Woodchipper (French Reg. Docs Available) - UH9117PHB15LD1023
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Štiepkovač
2016
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Štiepkovač
2017
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Štiepkovač
2017
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
štiepkovače Linddana rok výroby: od 2012 do 2018
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba Dražba
Štiepkovač
2017
805 m/h
Pásový podvozok
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
11 900 € Bez DPH
Štiepkovač
2015
1 m/h
Palivo diesel
Nemecko, Oelsnitz/ V
Fa. Basan GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Štiepkovač
2015
Pohon 6x4
Nemecko, Owingen
NATURATEC GmbH
Obráťte sa na predajcu
6 500 € Bez DPH
Štiepkovač
2015
Výkon 15 HP (11.03 kW) Palivo diesel
Nemecko, Saarlouis
M.O. Baumaschinen & Nutzfahrzeughandel GmbH & CO.
Obráťte sa na predajcu
59 900 €
Štiepkovač
2014
Výkon 122.45 HP (90 kW)
Nemecko, Sottrum
Nutzfahrzeuge 2000 GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Štiepkovač
2019
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový štiepkovač 160 Schubharvesterkopf nový štiepkovač 160 Schubharvesterkopf nový štiepkovač 160 Schubharvesterkopf
3
Cena na požiadanie
Štiepkovač
2016
Stav nový
Nemecko, Bodenmais
Land-Forst u.Gartentschnik Thurnbauer
Obráťte sa na predajcu
11 530 € 49 900 PLN
Štiepkovač
2015
Poľsko, Kielno
Auto-Seba
Obráťte sa na predajcu
6 750 € Bez DPH
Štiepkovač
2015
1 078 m/h
Holandsko, IJsselmuiden
J. van Pijkeren Trading
Obráťte sa na predajcu
15 232 € Vrátane DPH
Štiepkovač
2016
1 030 m/h
Nemecko, Butzbach
Sanisa GmbH
Obráťte sa na predajcu
399 890 € Bez DPH
Štiepkovač
2016
Euro 6
Výkon 626 HP (460 kW) Pohon 8x8
Nemecko, Burghaun
Stefan Ebert GmbH - Autorisierter Mercedes-Benz Servicepartner
Obráťte sa na predajcu
16 300 € 6 000 000 HUF
Štiepkovač
2014
Euro 5
Výkon 40 HP (29.4 kW) Palivo diesel Pásový podvozok Maximálny priemer konárov 160 mm
Maďarsko, Budapest
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Štiepkovač
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Štiepkovač
2018
978 m/h
Nemecko, 64589 Stockstadt Am Rhein
Kiesel Used GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba 7 023 € 52 500 DKK
Štiepkovač
2017
Palivo diesel
Dánsko, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Štiepkovač
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
119 900 € Bez DPH
Štiepkovač
2018
Nemecko, Meppen
Agravis Technik Center GmbH
Obráťte sa na predajcu