Agroline » Aukcia predajov strojov pre zavlažovanie a zalievanie » Aukcia predajov ťahaných postrekovačov » Aukcia predajov ťahaných postrekovačov Martignani » Ťahaný postrekovač Martignani M1500 KWH »
Ritchie Bros (Italy) Srl
Ritchie Bros (Italy) Srl
V predaji: 341 inzerátov
13 rokov v Agroline
13 rokov v Agroline

Predám ťahaný postrekovač Martignani M1500 KWH prostredníctvom aukcie

Martignani M1500 KWH
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Ťahaný postrekovač Martignani M1500 KWH - Agroline
Ťahaný postrekovač Martignani M1500 KWH | Obraz 1 - Agroline
Ťahaný postrekovač Martignani M1500 KWH | Obraz 2 - Agroline
Ťahaný postrekovač Martignani M1500 KWH | Obraz 3 - Agroline
Ťahaný postrekovač Martignani M1500 KWH | Obraz 4 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/4
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Martignani
Model: M1500 KWH
Lokalizácia: Taliansko Caorso
Identifikačné číslo predajcu: D3EF9F6A-BF34-3358-97C2-E88B091B
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-10-01 02:00
Dátum zakončenia: 2026-10-02 12:00
Do začiatku zostalo: 27 dní 02:40
Dátum umiestnenia: včera
Nápravy
Počet náprav 1
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: T0060050006
Farba: modrý
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť