Adaptér na obilie Massey Ferguson

Massey Ferguson
cena na požiadanie
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Adaptér na obilie Massey Ferguson - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 1 - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 2 - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 3 - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 4 - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 5 - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 6 - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 7 - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 8 - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 9 - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 10 - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 11 - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 12 - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 13 - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 14 - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 15 - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 16 - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 17 - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 18 - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 19 - Agroline
Adaptér na obilie Massey Ferguson | Obraz 20 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/20
Cena:
na požiadanie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Massey Ferguson
Lokalizácia: Dánsko Hemmet6521 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: OPMF7274-22
Dátum umiestnenia: viac ako 1 mesiac
Opis
Značka stroja: 2667
Model stroja: 22" Powerflow
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné služby

Dodatočné informácie — Adaptér na obilie Massey Ferguson

Skærebordet har siddet på en MF7274. Det er et 22 fods Powerflow fra år 2002. Stel: 940636. Ring på 97375277 eller send en mail på ukázať kontakty for pris eller mere info
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
adaptér na obilie
1
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Adaptér na obilie
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu