Nový sadzač zemiakov Miedema MS4000

Miedema MS4000
cena na požiadanie
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Nový sadzač zemiakov Miedema MS4000 - Agroline
Nový sadzač zemiakov Miedema MS4000 | Obraz 1 - Agroline
Nový sadzač zemiakov Miedema MS4000 | Obraz 2 - Agroline
Nový sadzač zemiakov Miedema MS4000 | Obraz 3 - Agroline
Nový sadzač zemiakov Miedema MS4000 | Obraz 4 - Agroline
Nový sadzač zemiakov Miedema MS4000 | Obraz 5 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/5
Cena:
na požiadanie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Miedema
Model: MS4000
Lokalizácia: Ukrajina m. Dnipro8456 km od vás
Dátum umiestnenia: viac ako 1 mesiac
Agroline ID: FZ51014
Opis
Druh: pre traktor
Hĺbka výsevu: 180 mm
Objem zásobníka: 4 000 l
Zásobník na hnojivo: 400 l
Šírka medziriadkov: 750 mm
Výkonnosť: 2 ha/hod.
Stav
Stav: nový
Dodatočné informácie
Farba: červený

Dodatočné informácie — Nový sadzač zemiakov Miedema MS4000

Картопляна саджалка Miedema MS4000
Тип саджалки   Прицепна
Привід  Гідравлічний
Максимальна робоча швидкість            8
Продуктивність, га/год до 2,0
Відстань між рядками, мм         750 або 900
Відстань між бульбою, мм        108-515
Глибина посадки, мм   40-180
Розмір висаджувальної картоплі, мм   35-65
Місткість бункера, кг     4000
Формувач гребенів      
4 колеса регулювання глибини посадки           
2 бака для внесення рідких добрив 400 л.       
3 форсунки на один ряд            
Внесення гранульованих ЗЗР  
Датчик кількості картоплі на ременях
LED освітлення
Необхідна потужність трактора к.с.      155
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
Cena na požiadanie
Sadzač zemiakov
Stav nový
Ukrajina, m. Dnipro
TOV "TK"Agroalyans"
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Sadzač zemiakov
Stav nový
Ukrajina, Chabany
OOO "Agrolinii"
Obráťte sa na predajcu
52 500 €
Sadzač zemiakov
2009
500 m/h
Počet riadkov 4
Ukrajina, Kyiv
AGROSNAB UKRAYiNA
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
sadzače zemiakov Miedema
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
436,10 € 22 000 UAH
Sadzač zemiakov
2018
Stav nový
Počet riadkov 2
Ukrajina, Gorniki
AgroTeh
Obráťte sa na predajcu
4 500 €
Sadzač zemiakov
Druh pre traktor Počet riadkov 4
Ukrajina, s. Volitsya
OOO "Annaland - logistik"
Obráťte sa na predajcu
39 999 € Vrátane DPH
Sadzač zemiakov
2011
Počet riadkov 6
Ukrajina, Chabany
OOO "Agrolinii"
Obráťte sa na predajcu
nový sadzač zemiakov Grimme Prios 440
1
Cena na požiadanie
Sadzač zemiakov
Stav nový
Počet riadkov 4
Ukrajina, Chabany
OOO "Agrolinii"
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Sadzač zemiakov
Stav nový
Druh pre traktor
Ukrajina, Chabany
OOO "Agrolinii"
Obráťte sa na predajcu
25 000 € Vrátane DPH
Sadzač zemiakov
2009
Druh pre traktor
Ukrajina, Chervonogradskiy r-n
PP "TehAgroBelz"
Obráťte sa na predajcu
sadzač zemiakov Miedema CP 42 sadzač zemiakov Miedema CP 42 sadzač zemiakov Miedema CP 42
3
Cena na požiadanie
Sadzač zemiakov
2016
Druh pre traktor
Holandsko, Beilen
Zonna B.V.
Obráťte sa na predajcu
21 900 € Bez DPH
Sadzač zemiakov
2017
Nemecko, Meppen
Agravis Technik Center GmbH
Obráťte sa na predajcu
4 760 € 4 000 GBP
Sadzač zemiakov
2006
3 500 m/h
Veľká Británia, York
Grimme UK Ltd
Obráťte sa na predajcu
55 637 € Vrátane DPH
Sadzač zemiakov
2021
Druh pre traktor
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
106 263 € Vrátane DPH
Sadzač zemiakov
2024
Druh pre traktor
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
sadzač zemiakov Miedema / Hassia sadzač zemiakov Miedema / Hassia sadzač zemiakov Miedema / Hassia
3
Cena na požiadanie
Sadzač zemiakov
2007
Holandsko, Beilen
Zonna B.V.
Obráťte sa na predajcu
22 800 €
Sadzač zemiakov
2019
Nórsko, Customer
GRIMME Skandinavien A/S
Obráťte sa na predajcu
122 100 € Vrátane DPH
Sadzač zemiakov
2025
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
177 300 € Vrátane DPH
Sadzač zemiakov
2026
Druh pre traktor
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
sadzač zemiakov Miedema CP42 sadzač zemiakov Miedema CP42 sadzač zemiakov Miedema CP42
3
Cena na požiadanie
Sadzač zemiakov
2015
Holandsko, Beilen
Zonna B.V.
Obráťte sa na predajcu
39 000 € Vrátane DPH
Sadzač zemiakov
2009
Nemecko, Hamburg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu