Predám hrabačky Unifarm CR330 prostredníctvom aukcie

Unifarm CR330
430,20 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Hrabačka Unifarm CR330 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 1 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 2 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 3 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 4 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 5 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 6 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 7 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 8 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 9 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 10 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 11 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 12 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 13 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 14 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 15 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 16 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 17 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 18 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 19 - Agroline
Hrabačka Unifarm CR330 | Obraz 20 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
1/20
Začiatočná ponuka:
430,20 €
Cena bez DPH
4 800 SEK
537,75 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Druh: hrabačka
Rok výroby: 1995
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3269722
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-07 11:52
Dátum umiestnenia: 2. 9. 2026
Opis
Šírka záberu: 3,3 m
Nápravy
Počet náprav 1
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: 7502204
Farba: červený

Dodatočné informácie — Hrabačka Unifarm CR330

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnad, glapp och slitage kan förekommaService:Information saknas
tillverkare: Unifarm
Lasthjälp med: Ramp
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 161,30 € 1 800 SEK
Hrabačka
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 537,80 € 6 000 SEK
Hrabačka
Švédsko, Lerdala
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
hrabačka Stoll R 415 4 DS
1
1 290 € Bez DPH
Hrabačka
1995
Šírka záberu 4 m
Nemecko, Melle-Wellingholzhausen
Agravis Technik Center GmbH
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
985,90 € 11 000 SEK
Hrabačka
Šírka záberu 4,8 m
Švédsko, Stugun
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 212 € 47 000 SEK
Hrabačka
Šírka záberu 7,4 m
Švédsko, Hörby
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 89,63 € 1 000 SEK
Hrabačka
2008
50.31 HP (36.98 kW)
Švédsko, Nol
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
7 500 € Bez DPH
Hrabačka
1996
Rumunsko, Bihor
SZENTMIKLOSI ADALBERT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
Obráťte sa na predajcu
980 € Bez DPH
Hrabačka
1994
Šírka záberu 3 m
Francúzsko, ILLKIRCH
GEST LEASE ING
Obráťte sa na predajcu
8 330 € Vrátane DPH
Hrabačka
1997
Šírka záberu 8 m
Francúzsko, Fr-29610 Plouigneau
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
hrabačka PZ 2400 hrabačka PZ 2400
2
455 € Bez DPH
Hrabačka
Šírka záberu 2,4 m
Lotyšsko, Latvija
Petriks un Ko
Obráťte sa na predajcu
hrabačka Kuhn 3.2 hrabačka Kuhn 3.2
2
397 € Bez DPH
Hrabačka
Šírka záberu 3,2 m
Lotyšsko, Latvija
Petriks un Ko
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Hrabačka
1998
Nórsko, Innlandet
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
6 408 € Vrátane DPH
Hrabačka
1998
Šírka záberu 7,6 m
Nemecko, 26506 Norden
Heinrich Schröder Landmaschinen KG
Obráťte sa na predajcu
hrabačka Taret przetrząsaczo-zgrabiarka Z 213 / PZK-4 hrabačka Taret przetrząsaczo-zgrabiarka Z 213 / PZK-4 hrabačka Taret przetrząsaczo-zgrabiarka Z 213 / PZK-4
3
392,90 € 1 700 PLN
Hrabačka
2026
Šírka záberu 2,5 m
Poľsko, Rzędziany
AB Group
Obráťte sa na predajcu
hrabačka PZ Strela 3.2 hrabačka PZ Strela 3.2 hrabačka PZ Strela 3.2
3
517 € Bez DPH
Hrabačka
Šírka záberu 3,2 m
Lotyšsko, Latvija
Petriks un Ko
Obráťte sa na predajcu
hrabačka Taret przetrząsaczo-zgrabiarka Z 213/1 / PZK-5 hrabačka Taret przetrząsaczo-zgrabiarka Z 213/1 / PZK-5
2
508,50 € 2 200 PLN
Hrabačka
2026
Poľsko, Rzędziany
AB Group
Obráťte sa na predajcu
500 € Bez DPH
Hrabačka
1900
Šírka záberu 3,2 m
Nórsko, Buskerud
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
hrabačka Cita tehnika Saulīte 4
1
476 € Bez DPH
Hrabačka
Šírka záberu 4 m
Lotyšsko, Latvija
Petriks un Ko
Obráťte sa na predajcu
hrabačka Cita tehnika Saulīte 4
1
476 € Bez DPH
Hrabačka
Šírka záberu 4 m
Lotyšsko, Latvija
Petriks un Ko
Obráťte sa na predajcu
388 € Bez DPH
Hrabačka
Šírka záberu 2,2 m
Lotyšsko, Latvija
Petriks un Ko
Obráťte sa na predajcu