Agroline » Aukcia predajov traktory » Aukcia predajov kolesových traktorov » Aukcia predajov kolesových traktorov John Deere » Kolesový traktor John Deere 6155R »

Predám kolesový traktor John Deere 6155R prostredníctvom aukcie

John Deere 6155R
35 850 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kolesový traktor John Deere 6155R - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 1 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 2 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 3 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 4 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 5 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 6 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 7 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 8 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 9 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 10 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 11 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 12 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 13 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 14 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 15 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 16 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 17 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 18 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 19 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 20 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 21 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 22 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 23 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 24 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 25 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 26 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 27 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 28 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 29 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 30 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 31 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 32 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 33 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 34 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 35 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 36 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 37 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 38 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 39 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 40 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 41 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 42 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 43 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 44 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 45 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 46 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 47 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 48 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 49 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 50 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 51 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 52 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 53 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 54 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 55 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 56 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 57 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 58 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 59 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 60 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 61 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 62 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 63 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 64 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 65 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 66 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 67 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 68 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 69 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 70 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 71 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 72 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 73 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 74 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 75 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 76 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 77 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 78 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 79 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 80 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 81 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 82 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 83 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 84 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 85 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 86 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 87 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 88 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 89 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 90 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 91 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 92 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 93 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 94 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 95 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 96 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 97 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 98 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 99 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 100 - Agroline
Kolesový traktor John Deere 6155R | Obraz 101 - Agroline
Zaujal vás inzerát?
1/101
Začiatočná ponuka:
35 850 €
Cena bez DPH
400 000 SEK
44 812,50 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: John Deere
Model: 6155R
Nosnosť: 5 350 kg
Celková hmotnosť auta: 11 750 kg
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3266951
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-10 11:23
Dátum umiestnenia: dnes
Opis
Celkový rozmer: 5,512 m × 2,55 m × 3,216 m
Motor
Výkon: 202 HP (149 kW)
Palivo: diesel
Nápravy
Prvá náprava: 600/65R28
Zadná náprava: 650/65R42
Kabína a komfort
Elektrické regulovanie zrkadiel
Ďalšie možnosti
Klimatizácia
Dodatočná kompletácia
PTO
Ohrievanie paliva
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: 1L06155RPNP147118

Dodatočné informácie — Kolesový traktor John Deere 6155R

Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt slitage för en begagnad traktorKända anmärkningar och fel:Rost, ytrost, skav och skavanker förekommer
Felkod som förekommer: Fel i SCV III (Hydrauluttag nr 3 är inaktiverat/ur funktion) -Detta blir åtgärdat innan utlämning.Service:Se kommentar om serviceKommentar om service:Kontinuerligt service och underhåll är utfört både hos auktoriserad verkstad och i egen regi.
Senaste service är utförd i egen regi vid 2258h.
Senaste service är utförd i egen regi 27/1-2025.
Fordonsår hämtat från Transportstyrelsen: 2022
Digitala drifttimmar (h): 2578h enligt avläst mätare (Kan förändras under auktionstiden)
AdBlue: Ja och är inkopplat
Antal nycklar: 2
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20220513
Antal registrerade ägare: 2
Information om lasthjälp: Säljaren kan vara behjälplig med påkörning av objektet till lämplig trailer, men EJ vid lyft
växellåda: Steglös Auto Power
Brandskyddskontroll giltig till och med: Maj år 2027
+2 månader
OBS Lyftarmarna monteras på innan utlämning
bild på dessa saknas
men på bild nr 119 så är de påmonterade
OBS Företagsdekaler demonteras innan utlämning
OBS Elkabel till snöblad fram medföljer EJ
demonteras innan utlämning
Registrerad hos Transportstyrelsen
Frontlyft
Framaxelfjädring
Luftbromsar
Hyttfjädring
Bromsuttag
Dubbelverkande hydrauluttag fram 1st
Dubbelverkande hydrauluttag bak 4st
Trepunktslyft
Hitchkrok Utbytbart mot Kuldrag
Jordbruksdrag
Tryckluft
Kylfack i hytt
Kuldrag/utbytbart mot hitchkrok
Blixtljus
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 10 220 € 114 000 SEK
Kolesový traktor
2 500 m/h
Výkon 36.71 HP (26.98 kW) Palivo diesel Nosnosť 950 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 3 675 € 41 000 SEK
Kolesový traktor
1985
Výkon 132 HP (97 kW) Palivo diesel Nosnosť 2 220 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 4 661 € 52 000 SEK
Kolesový traktor
9 839 m/h
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo diesel Nosnosť 4 180 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 27 780 € 310 000 SEK
Kolesový traktor
4 269 m/h
Palivo diesel Nosnosť 3 050 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 10 220 € 114 000 SEK
Kolesový traktor
1 558 m/h
Palivo diesel Nosnosť 1 600 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 63 460 € 708 000 SEK
Kolesový traktor
5 008 m/h
Palivo diesel Nosnosť 5 650 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
60 900 € Bez DPH
Kolesový traktor
2011
2 000 m/h
Výkon 146 HP (107 kW) Palivo diesel Nosnosť 4 100 kg Pohon 4x4
Švédsko
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kolesový traktor
Trojbodové zavesenie
Švédsko
Junora
Obráťte sa na predajcu
92 900 € Bez DPH
Kolesový traktor
2019
3 200 m/h
Výkon 155 HP (114 kW) Palivo diesel Nosnosť 4 550 kg Pohon 4x4
Švédsko
Obráťte sa na predajcu
kolesový traktor John Deere M1 6230 kolesový traktor John Deere M1 6230
2
dražba 1 479 € 16 500 SEK
Kolesový traktor
2011
Švédsko, Norrköping
Budi Auction
Obráťte sa na predajcu
dražba 45 170 € 504 000 SEK
Kolesový traktor
3 865 m/h
Palivo diesel Nosnosť 5 320 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 45 170 € 504 000 SEK
Kolesový traktor
1 670 m/h
Palivo diesel Nosnosť 4 200 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 21 150 € 236 000 SEK
Kolesový traktor
8 793 m/h
Palivo diesel Nosnosť 4 300 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 9 680 € 108 000 SEK
Kolesový traktor
3 057 m/h
Výkon 103 HP (76 kW) Palivo diesel Nosnosť 4 730 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 6 543 € 73 000 SEK
Kolesový traktor
281 198 m/h
Výkon 140 HP (103 kW) Palivo diesel Nosnosť 1 930 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 285 € 25 500 SEK
Kolesový traktor
3 751 m/h
Výkon 46.23 HP (33.98 kW) Palivo diesel Nosnosť 1 690 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 609,50 € 6 800 SEK
Kolesový traktor
Výkon 40.79 HP (29.98 kW) Palivo diesel Nosnosť 2 540 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 16 130 € 180 000 SEK
Kolesový traktor
71 918 m/h
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo diesel Nosnosť 4 130 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 4 481 € 50 000 SEK
Kolesový traktor
11 106 m/h
Palivo diesel Nosnosť 4 340 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 524 € 17 000 SEK
Kolesový traktor
9 209 m/h
Výkon 47.59 HP (34.98 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden